Ana SayfaGenelThe Last of Us Remastered güncelleme aldı! Peki, neden?

The Last of Us Remastered güncelleme aldı! Peki, neden?

Sony’nin 6 yıllık oyunu The Last of Us Remastered bugün PlayStation 4 tarafında güncelleme aldı. Peki, bu güncelleme oyuna ne katıyor?

Yeni nesil konsollar için gün saymaya başladığımız bugünlerde, yükleme sürüleri üzerinde bir çok test ortaya çıkmıştı. SSD teknolojisi sayesinde yeni nesil oyunlarda yükleme sürelerini ortadan kaldıran PlayStation ve Xbox cephesi, eski nesil oyunlarda da gözle görünür fark sunuyor. Yükleme sürleri konuşulurken, Sony’nin 6 yıllık oyunu olan The Last of Us Remastered bugün bir güncelleme aldı.

TLoU: Remastered’a gelen bu güncelleme tahmin edebileceğiniz gibi yükleme süreleri ile alakalı. Ancak PS5 için değil bu güncelleme PS4 için geliyor. TLoU: Remastered 1.1 güncellemesi ile birlikte oyunun başlatma süresi 2 dakika 13 saniyeden 14 saniyenin altına indiriliyor. Bir de bunu HDD ile yapıyor.

Sony muhtemelen PlayStation 5 için TLoU: Remastered ve TLoU: Part II güncellemesi verecektir. Yeni nesilde Sony tarihine altın harflerler işlenen TLoU’yu bir kez daha iyileştirilmiş grafikler, çözünürlük ve hızlı yükleme süreleri ile oynayabileceğiz.

Şimdilik oyunun geliştirici Naughty Dog cephesinden konuyla ilgili açıklama gelmedi. Görünüşe göre PlayStation cephesi gizliden gizliye PS4 oyunlarını güncelleyerek yeni nesil için hazır hale getirmeye çalışıyor. Muhtemelen PS4’ün çıkış oyunları alacakları güncelleme ile grafik ve çözünürlükten ziyade SSD için iyileştirme alacak.

PlayStation 5 Türkiye fiyatı daha düşecek mi?

Son 2-3 yıl içerisinde çıkan PlayStation yapımlarının grafik ve çözünürlük iyileştirmesi alması çok yüksek görünüyor. Umarız karşımıza yeni sayılacak oyunların ayrıca parayla satılan Remastered sürümleri çıkmaz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting