Ana SayfaGenelTeknoloji sayesinde çok zengin olan insanlar

Teknoloji sayesinde çok zengin olan insanlar

Onların hayatı teknoloji sayesinde değişti. Hem de öyle böyle değil! Küçük bir garajda başlayan hikayeleri rezidanslara sığmaz hale geldi! İşte detaylar.

Teknoloji sayesinde çok zengin olan insanlar. Artık teknoloji çağında yaşadığımızı kabul etmemiz gerekiyor. İnternetin hayatımıza girmesi zaten bizim için devrim niteliğinde bir olaydı. İnternetin akabinde akıllı telefonların yaygınlaşması, sosyal medyanın modern dünya kurallarını belirlemesiyle hayatımız tamamen değişti.

Hali hazırda dünyanın en zengin 10 kişisinden 7’sinin teknoloji sektörü ile uğraştığını söylememiz gerekiyor. Peki bu isimler arasında kimler var? Aslında siz de bunlardan pek çoğunu tanıyorsunuzdur. Çünkü insanın aklına teknoloji denildiğinde gelen şirketler 3 aşağı 5 yukarı aynı oluyor.

Şunu da belirtmek gerekli. Artık ekonominin çarkları teknoloji devleri üzerinden dönüyor. dolayısıyla borsadan tutun da pek çok para kanalında teknoloji şirketlerinin sözü geçiyor diyebiliriz.

Teknoloji sayesinde çok zengin olan insanlar

En basitinden dünyanın en değerli şirketleri sıralamasına baktığımızda ilk 3’te karşımıza yine teknoloji şirketleri çıkıyor. Demek ki şu devirde zengin olmanın yolu teknolojiden geçiyor diyebiliriz.

Dilerseniz şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri teknoloji dünyasının en zengin isimleriyle başbaşa bırakalım. (Diğer isimleri görüntülemek için alt kısımdan sayfayı değiştiriniz.)

Matrix Resurrections vizyon tarihi netleşiyor

Teknoloji sayesinde çok zengin olan insanlar

Facebook’un kurucusu
Mark Zuckerberg: 104 milyar dolar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting