Teknoloji insanları zengin ediyor! İşte ispatı!

Mark Zuckerberg, Facebook hakkındaki iddiaları yalanlıyor

Şu sıralar dünyanın en zengin insanları teknoloji dahilerinden oluşuyor. Peki bu bir tesadüf mü? Yoksa para ciddi anlamda teknolojide mi? İşte dünyaya damga vuran isimlerin dudak uçuklatan servetleri!

Teknoloji insanları zengin ediyor! İşte ispatı! Artık teknoloji çağında yaşadığımızı kabul etmemiz gerekiyor. İnternetin hayatımıza girmesi zaten bizim için devrim niteliğinde bir olaydı. İnternetin akabinde akıllı telefonların yaygınlaşması, sosyal medyanın modern dünya kurallarını belirlemesiyle hayatımız tamamen değişti.

Hali hazırda dünyanın en zengin 10 kişisinden 7’sinin teknoloji sektörü ile uğraştığını söylememiz gerekiyor. Peki bu isimler arasında kimler var? Aslında siz de bunlardan pek çoğunu tanıyorsunuzdur. Çünkü insanın aklına teknoloji denildiğinde gelen şirketler 3 aşağı 5 yukarı aynı oluyor.

Şunu da belirtmek gerekli. Artık ekonominin çarkları teknoloji devleri üzerinden dönüyor. dolayısıyla borsadan tutun da pek çok para kanalında teknoloji şirketlerinin sözü geçiyor diyebiliriz.

Teknoloji insanları zengin ediyor! İşte ispatı!

En basitinden dünyanın en değerli şirketleri sıralamasına baktığımızda ilk 3’te karşımıza yine teknoloji şirketleri çıkıyor. Demek ki şu devirde zengin olmanın yolu teknolojiden geçiyor diyebiliriz.

Dilerseniz şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri teknoloji dünyasının en zengin isimleriyle başbaşa bırakalım. (Diğer isimleri görüntülemek için alt kısımdan sayfayı değiştiriniz.)

OpenAI ücretli bir ChatGPT planı sunmaya başladı

Teknoloji sayesinde çok zengin olan insanlar

Facebook’un kurucusu
Mark Zuckerberg: 104 milyar dolar