Ana sayfa Apple Teknoloji dünyasında 2017’nin kazananı; Apple

Teknoloji dünyasında 2017’nin kazananı; Apple

2017 akıllı telefonlar açısından önemli bir dönüm noktası oldu. Bu sene genel olarak akıllı telefon üreticileri, tasarım anlayışlarını değiştirdiler. Yeni tasarım anlayışında, kalın, sevimsiz çerçevelerin yerini, ekranlar dolduruyordu. Bu modaya ayak uyduran firmalardan birisi de Apple oldu.

2017’nin kazananı Apple

Apple’ın uçtan uca OLED ekranla kaplı akıllı telefonu iPhone X bilindiği üzere Kasım ayında satışa sunuldu. Fakat telefon daha tanıtılmadan neredeyse 1 sene öncesinde telefon ile ilgili bazı söylentiler ortada dolaşmaya başlamıştı.

Henüz 2017’ye yeni girdiğimiz dönemlerde Apple’ın iPhone’un 10. yılına özel bir model tasarlayacağı ve bu modelin ön panelinin uçtan uca OLED ekranla kaplı olacağı iddia ediliyordu. Üstelik Apple’ın bu ekranlar için Samsung ile temas halinde olduğu belirtiliyordu. Sonuç olarak tüm bu iddialar doğru çıktı. Belki de Apple bu kararıyla 2017’ye yön veren firma oldu.

Teknoloji dünyasında 2017’nin kaybedeni; Qualcomm

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Samsung Galaxy M30s ile özgürlük sizde!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, hem ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek hem de uygun fiyatıyla yüzünüzü güldürecek yeni bir akıllı telefonla, Galaxy M30s ile karşımızda. Şık tasarıma,...

Son Haberler