Take Two şimdi de Vice City modlarına taktı

Remake olarak gelecek GTA oyunları belli oldu

Oyun dünyasının köklü firmalarından biri olan Take Two şimdi de Vice City modlarına kafayı taktı. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Oyun sektöründeki önemli aktörlerden biri olan Take Two şu sıralar kafayı Vice City’e takmış durumda. Kısa süre öncesine kadar RDR ve RDR 2 için hazırlanan modlara savaş açan yapımcı ekip, şimdi de Vice City’i radarına aldı.

Vice City için mod hazırlayan ekiplere mail atarak davalık olmamak için bu modları kaldırmalarını söyledi. Sonuç olarak modlar kaldırıldı.

Bu arada şunu da belirtmemiz gerekiyor. Bu modlar herhangi bir maddi amaç içermiyordu. Yani mod yapımcıları, bu modlardan maddi gelirler sağlamıyorlardı. Fakat Take Two yine de bu modları kaldırttı.

Take Two şimdi de Vice City modlarına taktı

Hatırlanacağı üzere kısa süre önce RDR 2 için hazırlanan Türkçe dil yaması da Take Two engeline takılmıştı. Fakat bu yamayı hazırlayan ekip yamayı belli bir ücret karşılığında satacağını açıklamıştı. Doğal olarak Take Two da buna karşı çıktı.

Öte yandan Take Two oyunlarına Türkçe dil desteği koymamakta hala ısrarcı. Hatırlanacağı üzere RDR 2 için büyük bir imza kampanyası da başlatılmıştı. Hatta Sony Türkiye de bu konuda ısrarcı olmuştu. Fakat çalışmalar sonuç vermedi. Take Two dil seçeneklerine ne yazık ki Türkçe’yi dahil etmedi.

Uber Bodrum hizmeti ile agresifleşti: Türkiye’nin tamamında hizmet vermek istiyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir