Tabletin Yeni Ailesi: Ttec MagicTab

MagicTab

Teknoloji tutkunlarına, yenilikçi ürünler sunmaya devam eden teknoloji markası Ttec, tablet dünyasına iki farklı model ile giriş yaptı.

Yoğun çalışma hayatında ve günlük yaşamında tabletini elinden düşürmeyenler için hazırlanan Ttec MagicTab ürün ailesi, iki farklı alternatifi ile en yüksek kullanıcı memnuniyetini yaşatmak için hazırlandı.

Ttec Magictab 9E

Ttec, MagicTab 9E’nin kendinden kapağı ile tablet dünyasında bir ilki gerçekleştiriyor. 9 inç ekrana ve Android 4.4 işletim sistemine sahip olan modellerden MagicTab 9E, 8 GB’lik belleği ile anılarından vazgeçmeyenler için fotoğraf albümlerini ve müziksiz yaşayamayanlar için arşivlerini yanlarında taşıma imkanı sunuyor.

MagicTab

Selfie tutkunları ve görüntülü arama kullananlar için çift kameraya sahip olan MagicTab 9E,  günlük yaşamın koşturmacasında ve iş hayatında 300 gramlık ağırlığı ile kullanıcılarına taşıma kolaylığı sağlıyor.

Ttec Magictab 9G

Tabletini elinden düşürmeyenler için tasarlanan Ttec Magictab 9G, farklı fonksiyonlara hizmet eden 10’u 1 arada seti ile kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanıyor.

Taşınabilir şarj aleti, HDMI, OTG ve USB bağlantı kabloları ile şarjın bitme sorununu ortadan kaldıran Ttec, dokunmatik kalemi, kulaküstü kulaklığı ve klavyeli deri kılıfı ile gün içinde ihtiyacınız olabilecek her şeyi bir arada sunuyor.

2K Avustralya Kepenkleri Kapatıyor!