Minimum İncelikte Maksimum Koruma


Ttec ExtremeHD dayanıklı ekran koruyucuları, adeta cam hissi veren ultra incelikte tasarımlarıyla, akıllı telefonlarda farklı bir dokunma deneyimi sağlarken, güvenlikten de hiçbir şekilde ödün vermiyor. Ultra şeffaf materyalden üretilen Ttec ExtremeHD, diğer ekran koruyuculara göre tam 9 kat daha güçlü.

Ttec, geniş ürün yelpazesine yepyeni ürünler eklemeye devam ediyor. Ttec son olarak Ttec ExtremeHD dayanıklı ekran koruyucularını pazara sundu. Ttec ExtremeHD, sıradan ekran koruyuculara göre tam 9 kat daha güçlü ve ultra dayanıklılık sağlıyor. Cam hissi veren optimum  incelikteki tasarım ile üstün bir dokunma deneyimi sunan Ttec ExtremeHD, gelişmiş görüntü kalitesi için ultra şeffaf materyalden üretildi. Kısacası Ttec ExtremeHD tasarımı ve kalitesi ile kullanıcı deneyimini zenginleştiriyor.

Ttec ExtremeHD ekran koruyucu2

Ön ve arka yüzey koruyucuları, iPhone 5 / 5S, İPhone 4/4S modellerinde bunlara ek olarak sunulan yan yüzey koruyucuları  ile Ttec ExtremeHD, minimum incelikte maksimum güvenlik sağlıyor, akıllı telefonlarını darbelere karşı etkin şekilde koruyor.

Ttec ExtremeHD ekran koruyucu

Ttec ExtremeHD dayanıklı ekran koruyucular şu modellerde kullanılabiliyor;

iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 4, iPhone 4s,Samsung Galaxy Note3 ,,Galaxy Note2, Galaxy S4 Mini,Galaxy Mega, Galaxy S3, Galaxy S3 mini, Galaxy Ace, HTC Desire 500, HTC One Mini ve Turkcell T40 ürünleri.

Ttec ExtremeHD Dayanıklı Ekran Koruyucuları, kdv dahil 24,90 TL’den başlayan son kullanıcı fiyatlarıyla satışa sunuluyor.


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin