Ana sayfa Donanım SureLab SL-D800: Epson’un yeni kompakt fotoğraf yazıcısı

SureLab SL-D800: Epson’un yeni kompakt fotoğraf yazıcısı

Epson’un çok sayıda farklı formatı destekleyen kompakt ticari fotoğraf yazıcısı SureLab SL-D800 satışa çıktı. İşte SureLab SL-D800 özellikleri!

Yazıcı ve tarayıcı konusunda rakiplerine taş çıkaran Epson, karşımıza yeni ürünü SureLab SL-D800 ile çıktı. Sunduğu özellikler ile özellikle işi bu olan kişilere hitap eden Epson, sektöre yeni bir soluk kazandıracak gibi görünüyor.

İş fırsatlarını arttırmak isteyen fotoğraf stüdyoları ve profesyonel fotoğrafçılara daha fazla baskı esnekliği, hız ve kalite sunan yeni SureLab SL-D800; kompakt tasarımıyla da rahatlık sağlıyor. Ticari amaçlı kullanım için ideal olan model, 460‎ x 430 x 354 mm (Genişlik x Derinlik x Yükseklik) boyutlarıyla mobil kullanımlar için rahatlık sunuyor.

SureLab SL-D800 saatte 360 adet fotoğraf baskısı alıyor

Fotoğraf stüdyoları, etkinlik fotoğrafçıları, mini laboratuvarlar, kopyalama firmaları ile self servis terminalleri ve geniş bir yelpazede kağıtla yüksek kaliteli karma baskı işleri üreten kurumların vazgeçilmezi haline gelecek olan yazıcı; kağıt esnekliği göz önünde bulundurularak tasarlandı.

Parlak, parıltılı ve kağıt tabanlı matta; 89 mm ila 210 mm arasında değişen rulo genişlikleri ve 50 mm ila 1.000 mm arasında uzunluklarda baskı almak bu yeni modelle mümkün.

Oppo Reno Kamerası 60 Kat Yakınlaştırma Sunacak!

Epson SL-D800, saatte 360 (152 x 102 mm ebatta) fotoğraf (PPH) baskısı gibi etkileyici bir üretim hızına sahip. Model, geniş renk yelpazesi ve derin siyahlarla maksimum baskı kalitesi sunuyor.

SureLab SL-D800

Yeni modeldeki gelişmiş ısıtıcı ve fan yönetimi sayesinde güç tüketimi ve gürültü seviyesi minimumda. Yeni fotoğraf yazıcısı Epson SL-D800, iki adımlı rulo değiştirme özelliği sayesinde kesintileri azaltır ve ticari verimliliği arttırır.

Türkiye’de 17.000 TL seviyesinde satışa sunulan bu yazıcının fiyatın da anlaşılacağı gibi profesyonel alandaki kullanıcıları hedeflediğini söyleyebiliriz.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Asus VivoBook S14 (S432FL) ile farklı ve renkli bir dizüstü deneyimi

Asus VivoBook S14 ile dünyanızı renkli hale getirebilirsiniz. Güçlü özellikler ve şık tasarımın yanına, "renkli görsellik" unsuru da ekleniyor. Asus, VivoBook S14 ve S15 serisi...

Son Haberler