Super Smash Bros. Ultimate rehberi

Super Smash Bros. Ultimate rehberi

Nintendo Switch için çıkışını gerçekleştiren Super Smash Bros. Ultimate’te standart ve özel hareketleri nasıl yapacağınızı adım adım anlatıyoruz. İşte Super Smash Bros. Ultimate rehberi!

Nintendo, kendi bünyesinde yer alan karakterleri ve diğer oyunlardaki ikonikleşmiş karakterleri bir araya getirdiği Super Smash Bros.’u 1999 yılında Nintendo 64 için sunmuştu. Masahiro Sakurai’nin yarattığı Super Smash Bros. serisi daha sonra GameCube, Wii, 3DS ve Wii U platformlarına gelmişti.

Son olarak ise Nintendo Switch için Super Smash Bros. Ultimate yayınlandı. Yeni karakter ve yeni mekanların eklendiği Super Smash Bros. Ultimate, grafiksel açıdan da büyük yol katediyor.

Toplamda DLC ile 74 adet farklı oyunlardan karakterlerin yer aldığı oyunda 100’den fazla bölüm ve 800 adet müzik yer alıyor. Bu oyunda mekanların en çok sevilen özelliği ise dinamik yapıda olması.

Super Smash Bros Ultimate karakterleri – 1

Super Smash Bros Ultimate karakterleri – 2

Super Smash Bros Ultimate karakterleri – 3

Apple Watch için Super Smash Bros Ultimate temalı kadranlar!

Örneğin; The Legend of Zelda: Breath of The Wild arenasında yapılan maçlar sırasında kule parçalanabiliyor. Farklı modların yer aldığı oyunda 5 vs. 5‘e kadar maçlar da düzenleyebiliyorsunuz.

Biz de bu haberimizde Super Smash Bros. ile ilk defa tanışacak olanlar için standart ve özel hareketlerin nasıl yapılacağını anlatıyoruz. Rehberimize geçmeden önce bu oyunun en rahat bir şekilde, tuşların dizilişinden dolayı GameCube kolu ile oynandığını belirtelim.

Super Smash Bros. Ultimate rehberi!

Yönler

Analog tuşları ile karakterinizi sağa veya sola hareket ettirebiliyorsunuz. Eğer iki defa sağ veya sol yaparsanız karakteriniz hızlı bir şekilde hareket edecektir.

Ekran Resmi 2018 12 05 12.55.57

Diğer hareketler için lütfen sayfa değiştiriniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir