Super Mario temalı saat satışa çıktı!

super mario saati

Dünyanın en popüler oyunlarından biri olan Super Mario bu yıl 30. yaşını kutluyor. Ancak bunu tek kutlayan Nintendo değil. Lüks saat üreticisi Romain Jerome, Mario’ya özel saat yaptı.

super-mario-saati

Nintendo’nun en popüler oyunu olan Super Mario bu yıl 30. yaşını kutluyor. İki boyutlu bir platform oyunu olarak karşımıza çıkan Super Mario, 1985 yılından bu yana bir şekilde eline bilgisayar veya konsol geçen herkes tarafından mutlaka oynanmıştır. Oyunun anısına yapılan saat ilginizi çekebilir. Tabii ki fiyatını duyunca fikriniz değişebilir.

Tesisatçı Mario’nun maceraları 1985 yılından bu yana her yaşa hitap ediyor. Dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olan Super Mario, lüks saat üreticisi Romain Jerome tarafından bir kol saati üzerinde anılıyor. Saat 46 mm genişliğinde ve analog. Akıllı saat olmadığını tekrar belirtelim. Siyah titanyum gövdeye sahip olan saatin amacı her ne kadar güzel olsa da fiyatı cepleri yakacak türden. 18.950 Dolara satılan kol saati, döviz kurunu düşünecek olursak ülkemizde bir araba parası. Koleksiyon değeri taşıyan saat, bir çocuk saatini andırsa da Japonya’da büyük ilgi görecektir. Satın alıp almamak size kalmış. Super Mario’yu yeteri kadar seviyorsanız bu saatten bir tane sipariş edebilirsiniz. Sınırlı sayıda üretildiğini hatırlatalım.

Deriye işlenen giyilebilir teknoloji gerçek oldu!