Ana SayfaGenelSuper Mario Bros. 35 bugün çıkıyor!

Super Mario Bros. 35 bugün çıkıyor!

Nintendo Switch’in Battle Royale türündeki Super Mario Bros. 35 oyunu bugün ücretsiz olarak çıkışını gerçekleştirecek. İşte detaylar.

Mantar Krallığı’nın 35 yıl önce Bowser ve yardakçıları tarafından ilk kez işgal edilmesinden bu yana Mario, adil yargılamalara katlandı, ancak hiç böyle bir zorlukla karşılaşmadı. Nintendo Switch için Super Mario Bros. 35, bugün Nintendo Switch Online üyelerine hiçbir ek ücret ödemeden özel bir teklif olarak sunuluyor.

Super Mario 3D All-Stars incelemesi

Super Mario Bros. 35, 35 oyunculu yeni bir şaşırtmaca ile orijinal NES oyunundan klasik platform aksiyonu sunuyor. Hepsi aynı anda Super Mario Bros. oyununda yarışan 35 oyuncudan biri olarak zamana karşı yarışın. Ayakta kalan son Mario olarak galip çıkmak için çevrimiçi bir savaşta düşmanları yenin ve rakipleri alt edin. Deneyimli oyuncular, Super Mario Bros.’un tanıdık seviyelerini yeniden yaşarken, yeni başlayanlar Super Mario Bros. yolculuğuna başlamak için bir oyuncu topluluğuna katılabilir.

Super Mario Bros. 35‘te her oyuncu aynı zamanlanmış aşamayla başlar. Düşmanlar yenildiğinde, oyuncuya fazladan zaman verirken rakiplerin sahalarına gönderilirler. Ancak dikkatli olun, etme bulma dünyası: İyi performans gösteren herkes başka birinin hedefi olabilir. Dört tür saldırı stratejisi arasından seçim yapın ve rakiplerinizi geride bırakmak için öğeleri akıllıca kullanın ve Günlük Görevleri sık sık kontrol ettiğinizden emin olun ve Özel Savaşlara da katılın.

Super Mario Bros 35., Nintendo Switch Online üyelerine hiçbir ek ücret ödemeden özel bir teklif olarak bugün Nintendo Switch’e geliyor. Çevrimiçi bir savaşta 35 oyuncudan biri olarak yarışırken Super Mario Bros.’un klasik seviyelerini yeniden yaşayın. Super Mario Bros. 35, 31 Mart 2021’e kadar sınırlı bir süre için indirilip oynanabilecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU