Ana SayfaGenelStephen Hawking’ten Tavsiyeler

Stephen Hawking’ten Tavsiyeler

Dünyaca ünlü astro-fizikçi Stephen Hawking, hologram ile katıldığı bir etkinlikte, One Direction; “1D” grubunun dağılacağı korkusuyla yaşayan kızların gönüllerine su serpen açıklamalarda bulundu.

Sputnik Haber Ajansı’nın haberine göre ALS hastası olan Stephen Hawking, ilk kez 3 boyutlu teknolojiye; “3D” başvurdu ve Avustralya’daki Sydney Opera Evi’nde düzenlenen bir etkinliğe davetli olarak katıldı.

İngiltere’deki Cambridge Üniversitesi’ndeki ofisinden gerçek zamanlı olarak dinleyicileriyle buluşan ve hastalığından evrenin gizemlerine kadar çeşitli konularda konuşan Hawking, One Direction’ın sevilen üyesi Zayn Malik’in gruptan ayrılması konusunda ise hâlâ bir umut olabileceğini ifade etti.

Hawking’e konuşmasının ardından şöyle bir soru geldi: “Zayn’ın One Direction’ı bırakması ve Dünya genelindeki milyonlarca genç kızın kalbini kırmasının kozmolojik etkileri nelerdir?”

stephen hawking

Ünlü fizikçinin soruya verdiği cevap ise yine ilginçti. Hawking: “Sonunda önem arz eden bir soru geldi. Kalbi kırık kızlara tavsiyem şudur: Kuramsal fizik çalışmalarını yakından takip etsinler; çünkü bir gün birden fazla evren olduğuna dair bir kanıt yakalayabiliriz.

Böylece kendi yaşadığımız evrenin dışında başka bir evren olduğu ihtimali imkânsızlıktan çıkar. Ve o başka evrende Zayn hâlâ One Direction üyesi olabilir” şeklinde konuştu.

Son olarak Hawking Bilimsel açıklamasını bir adım ileriye götürerek kızlara kalplerinden geçenin o kadar da imkânsız olmadığının sinyalini verdi: “Zayn yüzünden kalbi kırılan bu kızlardan biri paralel evrende Zayn ile evli ve mutlu olduğunu da hayal edebilir” dedi.

TP-LINK’ten Altın Kaplamalı USB Adaptör

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting