SteelSeries Nova 4 Serisi kulaklıklar Türkiye’de

SteelSeries

PC, Mac, PlayStation, Switch, Meta Quest 2 ve USB-C girişli tabletlere ve mobil cihazlara sorunsuzca bağlanabilen kulaklık, SteelSeries Sonar Audio Software Suite sayesinde profesyonel e-sporcularla oluşturulan ses profillerini kullanabiliyor.

 360° uzamsal ses sunan SteelSeries Nova 4 Serisi kulaklıklar, özel tasarımlı yüksek kaliteli sürücüler, birinci sınıf ses, son derece net bas sesi ve muazzam oyun sesi gibi özellikleri sayesinde kullanıcılara harika bir oyun deneyimi sunuyor.

 SteelSeries

Yeni Hyundai KONA

Portatif bir USB-C girişli cihazıyla düşük gecikmeli 2.4 GHZ kablosuz kullanım imkanına sahip kulaklıklardaki Quantum 2.0 kablosuz teknolojisi, üstün bir ses için güçlü bir bağlantı sunuyor. Hızlı USB-C pili sayesinde 15 dakikalık şarj ile 6 saat kullanılabilen kulaklıklar, sahip olduğu yapay zeka destekli algoritmaları ile gürültüyü de kesiyor.

 SteelSeries

Hareket halindeyken sistemler arası geçişe imkân tanıyan kulaklık, tak ve çalıştır tipi adaptörü sayesinde PC, Mac, PlayStation, Switch, Meta Quest 2 ve USB-C girişli tabletlere ve mobil cihazlara sorunsuzca bağlanabiliyor. SteelSeries Sonar Audio Software Suite de güçlü özellikleri ve yüksek özelleştirme seviyesiyle kulaklıkları destekliyor. Sonar yazılımı ile kullanıcılar profesyonel sınıf 10 bantlı parametrik EQ’yu kullanarak sesin neredeyse tüm tonunu ayarlayabiliyor. En iyi e-spor oyuncularıyla yapılan ön ayarları kullanarak oyunlardaki en önemli sesleri öne çıkartmak için birkaç tık yeterli oluyor.

Moto G54’ün çıkış tarihi belli oldu


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir