Steam Yaz İndirimleri ne zaman başlayacak?

Steam yaz indirimleri

Steam yaz indirimleri için geri sayım başladı. Oyuncuların merakla beklediği Steam yaz indirimleri, cüzdanların yine boşalmasına neden olacak gibi görünüyor. İşte yaz indirimleri tarihi!

PC oyuncularının merakla beklediği Steam üzerindeki yaz indirimleri için geri sayım başladı. Yüzlerde oyunda %80’e varan indirimlerin yer aldığı yaz indirimleri, Steam Database Twitter hesabına göre 21 Haziran günü başlayacak.

Steam Yaz İndirimleri dolu dolu geçecek!

21 Haziran’da başlayacak olan yaz indirimlerinin henüz ne zaman biteceği bilinmiyor. Bu indirim kampanyasında; Far Cry 5, PUBG, Grand Theft Auto V, FM 2018, Devil May Cry HD Collection, FF XV, Dragon Ball FighterZ, Street Fighter, CS:GO, Hitman ve Tomb Raider serisi gibi oyunların indirime girmesi bekleniyor.

The Witcher 3 Enhanced Edition V3.30 yayınlandı!

Steam yaz indirimleri

Şimdilik indirime girecek oyunların belli olmadığını belirtelim. Eğer PC oyuncusuysanız, oyun almak için bizce biraz daha bekleyin.

Oyunların neredeyse yok pahasına satıldığı yaz indirimleri sayesinde, Steam kütüphanenizi daha uygun fiyata genişletebilirsiniz. Bakalım bu yılki yaz indirimleri, oyuncuları tatmin edecek mi? Bekleyip göreceğiz.