Steam 2017 yaz indirimleri ne zaman başlayacak?


Havaların ısınmasıyla birlikte, yaz geliyor. Yazın gelmesiyle birlikte Steam 2017 yaz indirimleri de yaklaşıyor. Peki bu indirimler ne zaman başlıyor? İşte detaylar.

Steam için PC oyuncularının can damarı desek sanırım pek de yanılmış olmayız. Hele bir de Steam indirim günleri başladıysa, o zaman PC oyuncuları için zaman bir başka geçer. Valve’in PC oyuncularına sunduğu en büyük nimetlerden biri olan Steam’in avantajlarını sanırım saymakla bitiremeyiz. Sadece 10 yıllık oyunları bile bozulmadan saklayabileceğiniz dijital bir kütüphanesinin olması bile başlı başına büyük bir nimettir.

Herhalde PC’de oyun oynayıp da Steam hesabı olmayan bir oyuncu yoktur ya da yok denecek kadar azdır. Zira son zamanlarda bir çok oyun yapımcısı kutulu olarak sattıkları yapımlarda bile Steam aktivasyonunu zorunlu kılmaktadır.

Steam’in en güzel zamanları hiç şüphesiz yüzlerce oyunun indirime tabi tutulduğu o uzun indirim kuşağı günleridir. Steam kullananların da bileceği üzere, Valve her mevsim başlangıcında 1 haftalık muazzam bir indirim kuşağı gerçekleştirir. Şu aralar yaklaşmakta olan yazla birlikte bir klasik haline gelen yaz indirimlerini sabırsızlıkla beklemekteyiz.

Peki Steam 2017 yaz indirimleri ne zaman başlayacak. Valve tarafından resmi bir açıklama yapılmamış olsa da şirketlere atılan mailde Steam 2017 yaz indirimleri başlangıç ve bitiş tarihi net olarak belirtilmiş.

Buna göre Steam 2017 yaz indirimleri 22 Haziran saat 19:50’de start alacak. İndirimlerin son günü ise 5 Temmuz saat 20:05.


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin