Starbucks’tan Android Pay desteği!

starbucks android mobil odeme

Google’ın önümüzdeki hafta kullanıma açacağı yeni mobil ödeme sitemi Android Pay’e önemli bir destek geldi. Starbucks, mobil uygulamasında Android Pay’e yer verecek. Detayları haberimizde.

starbucks-android-mobil-odeme

Google I/O 2015’te duyurulan güvenli mobil ödeme sistemi Android Pay’e önemli bir destek geldi. Önümüzdeki hafta Amerika’da ve ardından Kanada ve İngiltere’de kullanıma sunulacak olan Android Pay ödeme sistemine ilk destek Starbucks’tan geldi. Dünyanın en büyük kahve zinciri Starbucks, kendi Android uygulamalarında Android Pay’e destek vereceğini duyurdu. Sadece bu değil, ayrıca güncellenen yeni Starbucks uygulamasıyla, akıllı telefonunuzdan kahve siparişi vermeniz de mümkün olacak. Bu hamleyle mağaza içerisinde oluşan müşteri sıralarının ortadan kalkması bekleniyor.

Zaten bir süredir iOS platformunda Passbook ile kendine has bir ödeme sistemi kullanan Starbucks, Android tarafına ciddi bir adım attı. Bu gelişmenin önemli olmasının sebebi ise Starbucks’ın ülkemizde de olması. Dolayısıyla Starbucks, Android Pay’i Türkiye’de ilk kez kullanabileceğimiz mağazalardan biri olabilir.

iOS 9 “Düşük güç modu” işlemciyi yavaşlatıyor!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir