Ana sayfa Haber Spotify'dan Windows Phone İçin Sevindirici Haber

Spotify’dan Windows Phone İçin Sevindirici Haber

Bundan sonra Windows Phone için güncelleme yayınlamayacağını duyuran Spotify, bugün ise Windows Phone kullananları sevindirecek bir açıklama yayınladı.

Windows Phone’un en büyük zaafı, şüphesiz uygulama konusundaki eksikliği. Öyle ki henüz Snapchat’in bile Windows Phone için resmi bir uygulaması bulunmuyor. Bu yüzden, Spotify artık Windows Phone uygulamasını güncellenmeyeceği duyurduğunda işletim sistemini kullanalar büyük hayal kırıklığı yaşadılar. Çünkü bu en popüler müzik uygulamalarından birinin de işletim sistemini terk edeceğini gösteriyordu.

spotify-chromecast-destegi

Ancak bugün Spotify tarafından gelen açıklamalar Windows Phone kullanıcılarının yüreğine su serpti. Daha önce yayınladığı açıklamayı yenileyen şirket, önümüzdeki dönemde de Windows Phone’daki resmi uygulamaları için güncelleme yayınlamaya devam edeceklerini duyurdu. Üstelik şirket bununla da kalmayacak. Önümüzdeki günlerde yayınlanacak olan Windows 10 Mobile çıktıktan sadece birkaç gün sonra bu versiyona uygun bir Spotify uygulaması da yayınlanacak. Windows Phone önemli bir uygulamayı kaybetmekten son anda kurtulmuş gibi görünüyor.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Benzinli ve dizel otomobiller için yolun sonu

Son dönemde elektrikli otomobillerde yaşanan gelişmeler fosil yakıtlı araçlara olan ilgiyi azalttı. Benzinli ve dizel otomobiller için artık yolun sonu geldi. İşte detaylar. Geçtiğimiz günlerde...

Son Haberler