Filmi Beklerken Hem Oyun Oynayın Hem de Bilet Kazanın

Filmi Beklerken Hem Oyun Oynayın Hem de Bilet Kazanın

MaxiPara Sinema Kart ile filmi beklerken oyun oynayın, hem eğlenin hem bilet kazanın. İş Bankası, MaxiPara Sinema Kart ile sinemada eğlenceli aktiviteler düzenliyor, bedava sinema bileti hediye ediyor. 

İş Bankası, MaxiPara Sinema Kart ile sinemada eğlenceli aktiviteler düzenliyor, bedava sinema bileti hediye ediyor. Hafta sonları MaxiPara Kart’ın gişelerden satışta olduğu Cinemaximum salonlarında iOS ve Android işletim sistemli telefonlarla uyumlu olarak tasarlanan Maxikoltuk adlı oyunu akıllı telefonlarına indiren kullanıcılar film arasında önlerindeki koltuğun arkasında yer alan sticker’ları okutarak oyunu üç boyutlu olarak oynayabiliyor. Oyunu oynayanlar arasında seans birincisi olup MaxiPara Sinema Kart alanlar anında çift kişilik sinema bileti kazanıyor.

 MAXIPARA e-bulten

Augmented reality teknolojisi ile İş Bankası MaxiPara Sinema Kart tarafından sunulan ve Türkiye’de sinemalarda bir ilk olan oyun kurgulu yarışmaya 18 Mayıs’a kadar hafta sonları katılmak mümkün. Cep telefonunun kamerasını MaxiPara Sinema Kartın üzerine tutan kullanıcılar da Maxikoltuk oyununu aktive ederek oyuna başlayabiliyor. Böylece eğlence MaxiPara Sinema Kart yanındayken her yerde devam ediyor.

 MAXIPARA e-bulten

Maxikoltuk etkinliğinin yanı sıra, 18 Mayıs’a kadar hafta sonları Cinemaximumlarda kurulan stantlarda MaxiPara Sinema Kart tanıtılırken kartı alıp yükleme yapanlara ayrıca çift kişilik sinema bileti hediye ediliyor. MaxiPara Sinema Kart ve kartların satışta olduğu Cinemaximumlar ile Maxikoltuk yarışmasına ilişkin detaylı bilgiye maxipara.com.tr’den ulaşılabiliyor.

Windows Phone 8.1 Çıkış Tarihi Belli Oldu