Sony’nin yeni Dijital Ses Kayıt Cihazları Yüksek Performans Sunuyor

ICD PX240 toPC JP

Sony, yeni Dijital Ses Kayıt Cihazları ICD-PX440 ve ICD-PX240 ile ses kaydı yapmayı çok daha pratik hale getiriyor. Cihazlar, konferans ve toplantılarda, iş yerinde, okulda ya da başka herhangi bir yerde ses kaydetmek ve bilgisayara aktarmayı keyifli bir deneyime dönüştürüyor.

Sony, ses kaydını daha pratik hale getiren ve en ufak önemli ses parçacığını dahi kaçırmamanızı sağlayan özelliklere sahip yeni dijital ses kayıt cihazlarını piyasaya sürüyor. Sony’nin dijital ses kayıt cihazlarının iki yeni modeli, ses perdesinde hiçbir değişiklik olmaksızın çalma hızının 0,50 ila 2,00 kat aralığında artırılmasına imkân veren Çalma Hız Kontrolü gibi fonksiyonları ile rahat ve çok yönlü ses kaydı sunuyor.

ICD-PX440_CW_E

İster kişisel olarak not almak için kullanın, isterse iş veya sınıf ortamında, bu cihazlar düşüncelerinizin ve ihtiyaç duyduğunuz her türlü bilginin kaydını tutmanıza yardımcı oluyor.

ICD-PX440: Profesyoneller için USB Doğrudan Bağlantı ile Ses Kaydı

Profesyoneller için geliştirilen ICD-PX440, kolay taşınmasını sağlayan kompakt bir tasarıma sahip. Daha iyi kayıt için dahili stereo mikrofonu olan cihazın, PC’ye doğrudan USB çıkışından bağlantısı sayesinde dosya transferi de hiç olmadığı kadar kolaylaşıyor.

ICD-PX240

Ayrıca, 96 saatlik uzun pil ömrü1 ile, kaydın ortasında cihazın pilinin biteceğinden endişelenmeye de gerek kalmıyor. ICD-PX440 aynı zamanda Memory Stick Micro veya microSD kart yuvası ile medya kartında saklama imkânı da sunuyor.

Kullanıcı dostu ön çapraz düğme düzeni ve Çalma Hız Kontrol fonksiyonunun yanı sıra, A-B Tekrarlama, Parça İşareti ve Akıllı Gürültü Engelleme özelliklerini de içinde barındırıyor. Bu özellikler, seçilen kısımları tekrar oynatmaya, kolay takip için ses dosyalarının belirli bölümlerine yer işareti eklenmesine ve her şeyi billur gibi net olarak duyabilmek için çalma sırasında arka plandaki gürültüleri azaltıyor.

 sony ses kayit

ICD-PX240: Geliştirilmiş Kayıt Kapasitesi ve Kolay Bağlantı

Bir önceki ICD-PX232 modelinin 2GB’lik kapasitesinden farklı olarak 4GB’lik gelişmiş kapasiteli ICD-PX240, aynı zamanda daha hızlı açılma özelliği ve 32 saate kadar çıkabilen daha uzun pil ömrü de sunuyor. USB kablo üzerinden kişisel bilgisayarlara daha kolay bağlanabilen ve Çalma Hız Kontrolü fonksiyonu da bulunan kayıt cihazı, tüm profesyoneller, öğrenciler ve hatta şarkıcı adaylarının temel kayıtları için kullanışlı bir seçenek oluyor.

ICD-PX240 Dijital Ses Kayıt Cihazı, Türkiye’de Nisan ayında piyasaya sunuluyor. ICD-PX440 ise Mayıs ayından itibaren temin edilebilecek.

FIFA 14 Pes Etmedi!