Sony Xperia Z3+ Avrupa’nın multimedya akıllı telefonu seçildi

SonyXperiaZ3

Sony Mobile’ın akıllı telefonu Xperia Z3+, Avrupa’nın en büyük multimedya yayıncı kuruluşu olan EISA (Avrupa Görüntüleme ve Ses Birliği) tarafından “Avrupa Multimedya Akıllı Telefonu” ödülüne layık görüldü.
Güvenilirliğiyle bilinen EISA’nın, uzmanlığını kullanarak bir dizi ürünü analiz etmesi ve değerlendirmesi sonucunda yaptığı bu açıklama Sony Mobile’ın, hem tarz hem de içerik olarak yenilikçi ürünler ortaya koyma yönünde süregelen kararlılığını destekliyor.

SonyXperiaZ3+
Tarz sahibi tasarım, çok yönlülük ve sağlamlığıyla dikkat çeken Sony Sony Xperia Z3+, 6,9mm inceliğinde olmasının yanında su ve toza dayanıklı olmasıyla da kullanıcılarının beğenisini kazanıyor. Aynı zamanda bu akıllı telefon yüksek fotoğraf kalitesi, çok keskin 4K video ve gelişmiş ses özelliklerinin yanı sıra gelişmiş multimedya yetenekleriyle birlikte geliyor. Yeni 5 megapiksellik 25 mm geniş açıya sahip ön kamerası etkileyici grup selfie’lerinin çekilmesine olanak tanırken, ana kamera düşük ışıkta daha iyi performans ve daha hızlı işlem özelliklerini de içinde barındırıyor. Ses bölümü de yüksek çözünürlükteki içerikle tam uyum gösteriyor ve bağlanan tüm kulaklıklara göre ayarlarını da otomatik olarak yapıyor. Tüm bunlara ek olarak, Sony bu telefonda pil ömrünü de iki güne çıkarmayı başarıyor.

Yandex.Haritalar, Apple Watch ile artık kolunuzda