Ana SayfaHaberSony PlayStation 4’ün Fiyatı Ortaya Çıktı!

Sony PlayStation 4’ün Fiyatı Ortaya Çıktı!

Sony’nin yeni oyun konsolu olacak olan Playstation 4 cihazını 20 Şubatta yapacağı tanıtımda oryaya çıkarması bekleniyor. Peki ya bu ürünün fiyatı?

Oyun konsolları arasında rekabet tüm hızıyla devam ediyor. Hali hazırda tanıtılmamış olmayan PlayStation 4 ve Xbox 720 arasında rekabet ise kullanıcıların merakını arttırmaya yetiyor. Nerdeyse her gün yeni çıkacak olan oyun konsolları hakkında haberler yayınlanıyor ve konsolların teknik özelliklerinden tutunda üzerinde oynanacak oyunlara kadar yeni bilgiler güz yüzüne çıkıyor. Son dönemin en popüler cihazlarından biri de PlayStation 4. Sony’nin 20 Şubatta gerçekleştireceği tanıtımla ortaya çıkacağı düşünülen ürün şimdiden birçok haber sitesinin manşetinde yer aldı bile.
PlayStation 4

En çok merak edilen konular arasında ise ürünün tasarımı ve fiyatı yer alıyor. Japon Gematsu web sitesinin verdiği bilgilere göre Sony’nin yeni oyun konsolunun fiyatı 400 dolar seviyelerinde olacak. 40.000 Japon yeni olması beklenen ürünün fiyatını dolara çevirdiğinizde tam olarak 427 dolar olduğunu görüyoruz Bu fiyatın nispeten önceki modellerin çıkış fiyatına göre daha uygun olduğu söylenebilir. Bir önceki versiyon PlayStation 3’e baktığımızda ilk çıktığında 20 GB’lık modelinin 530 dolar civarına alıcı bulduğunu görüyoruz. PlayStation 4’ün eski versiyonlara göre daha uygun bir fiyatla satışa sunulacağı tahmin ediliyor.

PlayStation 4 fiyatı

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting