Ana sayfa Gundem Sniper Elite 4 Sistem Gereksinimleri Bellli Oldu

Sniper Elite 4 Sistem Gereksinimleri Bellli Oldu

Sniper Elite serisinin yeni oyunu Sniper Elite 4 için sistem gereksinimleri açıklandı. Merakla beklenen oyunun sistem gereksinimleri kullanıcıları pek üzmeyecek gibi görünüyor. Yarın çıkışını yapacak olan oyunun sistem gereksinimlerine haberimizden ulaşabilirsiniz.

Rebellion tarafından geliştirilen Sniper Elite serisi yeni oyunuyla karşımıza çıkmak üzere. Microsoft Windows, Sony Playstation 4 ve Microsoft Xbox One platformlarında çıkacak olan oyun farklı oyun modlarına sahip. Önceki oyunlarıyla sevenlerini etkilyemeyi başaran seri, yeni oyunuyla da DX 12 desteği ve yüksek grafik detayları ile oyuncuları etkilemeye çalışacak.

Hikaye modunun yanı sıra, arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz co-op modu ve tek tabanca ile oynayabileceğiniz multiplayer modu gibi toplam 7 farklı çoklu oyuncu modu da oyunun sahip olduğu detaylar arasında.

Bölümlerinden birisinde Adolf Hitler’i hedef alındığı ve öldürülmeye çalışıldığı oyunun teknik özelliklerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Minimum  Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8.1 ya da 64-bit Windows 10
İşlemci: Intel CPU Core i3-2100 – AMD Phenom II X2 550
Bellek: 4 GB
Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7870 (2GB VRAM) – NVIDIA GeForce GTX 660 (2GB VRAM)

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8.1 veya 64-bit Windows 10
İşlemci: Intel CPU Core i7-3770 – AMD FX 8350
Bellek: 8 GB
Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 970 – AMD GPU Radeon RX 480

Daha detaylı şekilde incelendiğinde oyunun hem minimum hem de önerilen sistem gereksiniminin yüksek olmadığı göze çarpıyor. 2017 yılında çıkışını yapacak olan bir 3A oyun için düşük bile sayılabilecek sistem gereksinimleri, pek çok kullanıcıyı mutlu edeceğe benziyor.

iPhone 8 Kablosuz Şarj Özelliği ile Gelecek

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Asus VivoBook S14 (S432FL) ile farklı ve renkli bir dizüstü deneyimi

Asus VivoBook S14 ile dünyanızı renkli hale getirebilirsiniz. Güçlü özellikler ve şık tasarımın yanına, "renkli görsellik" unsuru da ekleniyor. Asus, VivoBook S14 ve S15 serisi...

Son Haberler