Sniper Ghost Warrior Contracts için yeni oynanış videosu

E3 2019’da dikkat çeken yapımlardan birisi de Sniper Ghost Warrior Contracts oldu. Oyun dünyasının önde gelen mecralarından biri olan IGN yeni Sniper Ghost Warriror oyunu için 11 dakika uzunluğunda yeni bir oynanış videosu paylaştı.

Oyun dünyasının köklü serilerinden biri olan Sniper Ghost Warriror uzun bir aranın ardından yeni oyunuyla PC ve konsollarımıza konuk olmaya hazırlanıyor. E3 2019 öncesinde duyurulan Sniper Ghost Warrior Contracts için ilk önemli bilgiler etkinlik dahilinde ortaya çıktı.

Yeni Sniper Ghost Warrior oyunu için yeni video

Sniper Ghost Warrior Contracts’ta serinin diğer oyunlarında da olduğu gibi kiralık bir katili kontrol edeceğiz. Elbette burada Hitman oyunlarındaki gibi bir kiralık katilden söz etmiyoruz. Diğer Sniper Ghost Warrior oyunlarında da olduğu gibi, nişancı tüfeğimizi alarak hedeflerimizi birer birer ortadan kaldıracağız.

Elbette oyunda salt bir aksiyon olmayacak. Öncelikli olarak hedefimizi avlamak için sağlam bir plan ve stratejiye ihtiyacımız var. Eğer herşey yolunda giderse, hedefimizi öldürerek kontratımızdaki ücreti alabileceğiz. Bu ücretle de silahımız üzerinde önemli yükseltmeler yapabileceğiz.

PC, PlayStation 4 ve Xbox One için eş zamanlı olarak yayınlanacak olan yapım bu yıl içerisinde raflardaki yerini almış olacak. Dilerseniz oyun için yayınlanan 11 dakika uzunluğundaki oynanış videosuna yukarıdan göz atabilirsiniz.

Marvel’s Avengers oyunu tanıtıldı! İşte çıkış tarihi

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin