Ana SayfaGenelSnapchat Üyeleri, Yepyeni Bir Arkadaş Kazandı

Snapchat Üyeleri, Yepyeni Bir Arkadaş Kazandı

morhipo.com’dan benzersiz bir ilk daha. Özellikle gençlerin gözdesi olan sosyal paylaşım uygulaması snapchat’in renkli dünyasına morhipo.com da katıldı.  

Yüzlerce markanın binlerce ürününü aynı çatı altında sunan morhipo.com, öncü uygulamalarına bir yenisini daha ekledi. Özellikle gençlerin ve öğrencilerin en popüler sosyal paylaşım uygulamalarından biri olan snapchat’e katılan morhipo.com, kendisini arkadaş olarak ekleyen snapchat üyelerine, çok özel sürprizler sunmaya hazır.

morhipo snapchat

morhipo.com, kısa süreli görüntü paylaşma özelliğiyle yeniliğe açık gençlerin beğenisini kazanan ve üye sayısı hızla artan snapchat uygulamasında hesap açan ilk e-ticaret şirketi oldu. ‘morhipo’ kullanıcı adıyla snapchat üyesi olan morhipo.com, arkadaşlarına özel avantajlar kazandıracak.

morhipo.com öğrenci ve gençlere özel yarışmalar, renkli sürprizler, cazip indirimler sunacak, ilgi çekici görüntülerden oluşan snap’ler paylaşacak.

FIFA 15 Gol Sevinçleri Ortaya Çıktı

Ecevit BIKTIM
Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting