Sızdırılan Moto X 2017 görselleri aslında Moto E4’e ait!

moto

Geçtiğimiz günlerde sızdırılan ve Moto X 2017 modeline ait olduğu iddia edilen görsellerin Moto E4 modeline ait olduğu ortaya çıktı. İşte konu ile ilgili detaylar.

Bilindiği üzere Motorola bir süredir yeni Moto X modeli üzerinde çalışıyor. Moto X 2017 ismiyle lanse edilen bu model aynı selefi gibi orta segmente hitap eden bir cihaz. Şimdiye kadar telefon hakkında bazı söylentilere rastlamış olsak da hala nasıl bir tasarım çizgisine sahip olacağını öğrenebilmiş değiliz.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen bazı sızıntılarda, Moto X 2017’ye ait olduğu iddia edilen bazı fotoğraflarla karşılaşmıştık. Fakat bu fotoğrafların aslında Moto X 2017 değil, geçtiğimiz günlerde FCC tarafından onaylanan Moto E4 olduğu ortaya çıktı.

Bu iddianın sahibi ise sızıntı dünyasının ünlü isimlerinden biri olan Evan Blass. Blass, teknoloji tutkunlarına hitaben attığı twette E4 için yayınlanan videoya bakarak sızdırılan fotoğraflardaki telefonla aynı olduğunu anlayabilirsiniz dedi. Videoyu dikkatli bir şekilde izleyen takipçileri Blass’a hak verdi.

Peki Moto X 2017 nasıl bir tasarım çizgisine sahip olacak? Açıkçası bu sorunun cevabı hala netlik kazanmış değil. Moto X hakkında şu ana kadar bildiğimiz tek şey cihazın teknik özellikleri. Tabi ki onlar da tam netleşmiş değil. Zira Moto X 2017 sandığımız bir cihaz Moto E4 çıkıyorsa, pekala sızdırılan bu özellikle de başka cihazlara ait olabilir.