Ana sayfa Akıllı Telefon Samsung'un yeni Galaxy J7 modeli ortaya çıktı

Samsung’un yeni Galaxy J7 modeli ortaya çıktı

Şu aralar yeni amiral gemisi modeli Note 9 için çalışmalarını sürdüren Samsung’un aynı zamanda yeni Galaxy J7 modeli üzerinde de çalıştığı ortaya çıktı. İşte detaylar.

Teknoloji dünyasının öncü isimlerinden biri olan Samsung, akıllı telefon pazarındaki gücünü kaybetmek istemiyor. Hali hazırda orta segmentte rakiplerine nazan önemli bir üstünlüğü bulunan Güney Koreli şirket, model yelpazesini genişleterek liderliğini sürdürme çabasında.

9 Ağustos’ta Note 9 modeli için özel bir etkinlik düzenleyecek olan Samsung’un bu tarihten önce yeni bir Galaxy J7 modeli tanıtabileceği ortaya çıktı.

Yeni Galaxy J7 modeli geliyor

Geçtiğimiz gün Wi-Fi sertifikasyon kurumda yeni bir Samsung modeli ortaya çıktı. SM-J737T1 model numarasıyla raporlara yansıyan cihazın, J7 ailesinin yeni üyesi olduğu iddia edildi. Bahse konu cihazın, yeni Galaxy J7 modeli olarak lanse edilmesinin nedeni ise model numarasında geçen “J7” ifadesi. Keza önceki J7 modellerinin numarası da bu şekilde başlıyordu.

Yeni J7 modelinin Android Oreo 8.0 ile geleceği Wi-Fi Alliance sayesinde doğrulanmış oldu. Fakat telefonun diğer özelliklerine dair hiç bir bilgi yok.

Muhtemelen Samsung’un bu gizemli modeli önümüzdeki günlerde tüm hatlarıyla ortaya çıkacaktır. Keza Güney Koreli şirket, orta segmentteki modelleri için öyle şaşalı tanıtım organizasyonları gerçekleştirmiyor. Bunun yerine cihazları kendi resmi web sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden tanıtarak, direkt olarak satışa ya da ön siparişe sunuyor.

Vivo NEX dünyaya açılıyor

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En çok şarj tüketen uygulamalar 2020

Akıllı telefonların bitmek tükenmek bilmeyen en büyük sorunu; çabuk tükenen şarjı. Peki en çok şarj tüketen uygulamalar hangileri? Cevabı makalemizde. Akıllı telefonlar son 10 yıllık...

Son Haberler