Ana sayfa Android Samsung Galaxy S4 Kullanıcılarına 'Asıl' Müjde!

Samsung Galaxy S4 Kullanıcılarına ‘Asıl’ Müjde!

Samsung Galaxy S4 kullanıcıları için geçtiğimiz günlerde de benzer bir haber yapmıştık. Ancak bu sefer asıl müjdeyi veriyoruz.

Daha önceki haberlerimizde de belirttiğimiz üzere Samsung Galaxy S4, çok beklenen işletim sistemi güncellemesi Androd 4.3 Jelly Bean’e birkaç gün önce kavuşmuştu. Bununla birlikte güncelleme bazı Galaxy S4 sahipleri için kabus olmuş; pil sorunları, aniden kapanma ve uygulamalarda donma gibi pek çok problem çıkarıp, kullanıcılarının canını sıkmaktan öteye geçemememişti.

https://i1.wp.com/goodereader.com/blog/uploads/images/android-jelly-bean_1.jpg?resize=650%2C487

Samsung, hatasının farkına erken vararak Google Android 4.3 güncellemesini gözden geçirdi ve Kies üzerinden, amiral gemisi cihazının sahipleri içi yeniden indirime sundu. Birkaç gün içinde WiFi sürümünün de yayınlanacağı belirtildi. Umarız, Galaxy S4 kullanıcıları bu sefer stabil bir kullanım deneyimi yaşarlar.

Barış Terunhttp://www.donanimgunlugu.com
Psikoloji ve İngiliz Dili eğitimi alan ve bilişim sektöründe ciddi bir tecrübeye sahip olan Barış, zamanını teknolojiye, otomobillere ve Donanım Günlüğü'ne ayırıyor.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

ESET NOD32 Antivirus yazılımı ile tehlikelere karşı korunun!

ESET, NOD32 Antivirus yazılımıyla sizi güncel tehlikelere karşı korumayı vadediyor. Ürünün kutusunun içinden çıkan kod ile yazılımı rahatlıkla kurabiliyor ve ardından güncelleyebiliyorsunuz. Sonrasında, tehlikelerle...

Son Haberler