Ana SayfaGenelSamsung MWC 2021 için hazır

Samsung MWC 2021 için hazır

Teknoloji devleri bu sene gerçekleşecek olan Mobil Dünya Kongresi ( MWC 2021 ) etkinliğinden  çekildi, daha doğrusu fiziksel lansmana katılmayacak. Bunların arasında Güney Kore merkezli Samsung da var.

Mobil Dünya Kongresi bu sene yüz yüze bir etkinlik düzenlemeyecek veya herhangi bir ürününü sergilemeyecek olsa da, lansman tarihi belli olan sanal bir etkinlikle düzenlenecek.

Samsung Galaxy MWC sanal etkinliğinin 28 Haziran’da yapılması planlanıyor. Etkinlik, YouTube’da ve resmi MWC web sitesinde CET 19:15’ten (22:45 IST/06:15 GMT) itibaren canlı yayınlanacak.

Samsung MWC 2021 için hazır

Kore web sitesindeki basın açıklamasının çevirisine göre Samsung, “sürekli genişleyen Galaxy cihaz ekosistemini” tanıtacak. Ayrıca akıllı saatlerin geleceği için vizyonunu da açıklayacak.

Samsung’un Ağustos ayındaki Galaxy Unpacked etkinliğinden önce bazı yeni cihazları hakkında ön bilgi sunma ihtimali yüksek.

Samsung’un yılın ikinci yarısına yönelik ürün yelpazesinde Galaxy Z Flip 3 , Galaxy Z Fold 3 , Galaxy Watch 4 , Galaxy Watch Active 4 ve Galaxy Buds 2 yer alıyor .

Yukarıdaki posterde bir saatin, bir telefonun (Galaxy S21 Ultra), bir tabletin, bir dizüstü bilgisayarın veya katlanabilir telefonun ve Samsung Knox güvenlik platformunun siluetleri gösterilmektedir. Bu nedenle, duyurularının bu ürün kategorileri etrafında dönmesini bekliyoruz.

Firmanın şu an için Apple’ın her ne kadar arkasında gözükse de pazar yerlerinin genişliği ve her kesimden kullanıcıya ulaşması bakımından Apple’ın önünde. Ev aletlerinden, teknolojinin her kategorisinde ürün üreten firmanın bu yeni dönemde de aynı çizgide devam etmesi bekleniyor.

Xiaomi Studios resmen tanıtıldı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU