Ana SayfaGenelSamsung Life Unstoppable için tarih verdi

Samsung Life Unstoppable için tarih verdi

Samsung Unpacked etkinliğini gerçekleştirmeden Life Unstoppable etkinliği için davetiye yollamaya başladı. İşte detaylar.

Malum 2020’nin başlarında dünya geneline yayılmaya başlayan koronavirüs salgınından ötürü tüm etkinlikler iptal edilmiş ya da ertelenmişti. Bu yılın ilk çeyreğinde düzenlenecek olan MWC de koronavirüs salgını nedeniyle son anda iptal edildi.

Görünen o ki bu salgın yılın son çeyreğinde gerçekleşmesi beklenen IFA gibi büyük organizasyonları da etkileyecek.

Hali hazırda Berlin’de düzenlenecek olan IFA’nın iptaline ilişkin bir açıklama bulunmuyor. Hatta realme gibi firmalar şimdiden etkinliğe katılacağını açıkladı.

Lakin Samsung IFA yerine dijital bir etkinlik düzenleyerek, fuarda yer almayacağını net bir şekilde duyurmuş oldu.

IFA yerine Samsung Life Unstoppable etkinliği

Samsung’un IFA yerine seçtiği etkinlik ismi de hayli ilginç. Hayat durdurulamaz deniliyor lakin fiziksel bir etkinlik yerine dijital bir etkinlik tercih ediliyor.

Bilindiği üzere Samsung IFA’da ağırlıklı olarak beyaz eşya, televizyon, monitör gibi ekipmanlarını tanıtıyordu. Bu da demek oluyor ki bu teknolojiler 2 Eylül’de gerçekleşecek olan Samsung Life Unstoppable etkinliğinde tanıtılacak.

Yaklaşık olarak 45 dakika sürmesi planlanan bu etkinlikte Samsung’un yeni geliştirdiği teknolojilere göz atma fırsatı yakalayacağız.

Tabi ki yine de bu dijital etkinlik asla IFA’nın yerini tutmayacaktır. Umarız önümüzdeki yıl hayat tamamen normale döner ve MWC, IFA, Gamescom, E3 gibi global etkinlikler kaldığı yerden devam eder.

Samsung Unpacked etkinliğinde neler tanıtılacak?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU