Sony Xperia Z4 IFA 2015 Kapsamında Tanıtılabilir

Sony Xperia Z4 575

Sony’nin merakla beklenen yeni amiral gemisi akıllı telefonu Sony Xperia Z4’ü Eylül ayında düzenlenecek IFA 2014 kapsamında tanıtabileceği söyleniyor.

Son dönemde akıllı telefon pazarında istediği başarıyı yakalayamayan Japon teknoloji devi Sony’nin bu pazardaki yerini yeniden güçlendirmek için yeni amiral gemisi akıllı telefonu Sony Xperia Z4’ü bir an önce piyasay sürmek isteyeceği tahmin edilmiş olsa da, firmaya yakın kaynaklar tarafından paylaşılan yeni bilgiler Sony’nin pek de aceleci davranmadığını gösterdi.

Sony_Xperia_Z4 (2)

Son yıllarda altı aylık döngülerle yeni amiral gemisi akıllı telefonlar piyasaya süren Sony’nin Xperia Z4’ün çıkışı için ise çok daha uzun bir süre bekleyeceği belirtiliyor. Sony’e yakın kaynaklar tarafından paylaşılan bilgiler, merakla beklenen Sony Xperia Z4‘ün Eylül ayında Berlin’de düzenlenecek olan IFA 2014 kapsamında resmi olarak tanıtılacağını gösterdi.

Öte yandan daha önce Sony Xperia Z4 hakkında ortaya çıkan söylentilerde, telefonun Samsung Galaxy S6’da olduğu gibi microSD hafıza kartı desteği olmadan piyasaya süreleceği iddia edilmiş olsa da, ortaya çıkan yeni bilgiler bu söylentilerin gerçekliğini şüpheye düşürdü. Xperia Z4’ün microSD hafıza kartı destekleyeceği yönündeki bu yeni iddialar, kullanıcılar tarafından memnuniyetli karşılanacak gibi görünüyor.

Samsung Galaxy Tab A Resmi Olarak Tanıtıldı