Samsung Galaxy S9’un Özellikleri Netlik Kazandı


Bildiğiniz gibi Samsung merakla beklenen yeni amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy S9’u önümüzdeki ay düzenlenecek MWC 2018’de resmen tanıtacak. Samsung Galaxy S9’un çıkışı yaklaştıkça telefonla ilgili sızıntılar da artıyor. Bugün de telefonun kutusunu gösteren yeni bir görüntü internete sızdırıldı. Bu yeni görüntü sayesinde telefonun teknik özellikleri büyük ölçüde netlik kazandı.

Samsung Galaxy S9, MWC 2018’de tanıtılacak

Kutunun arka kısmında yer alan bilgilere bakılırsa Galaxy S9’un teknik özellikleri arasında 64 GB depolama alanı, 4 GB RAM, 5.8 QHD+ kıvrımlı Super AMOLED ekran, 12 megapiksel Dual Pixel arka kamera ve 8 megapiksel selfie kamerası yer alıyor. Galaxy S9’da ayrıca Galaxy S8’den farklı olarak stereo hoparlör bulunuyor. Bunun yanı sıra telefonun arka kamerasında da önemli geliştirmeler yapılmış. Super Slow-Mo video çekme özelliğine sahip telefonun bir süre önce ortaya çıkan 1000fps video özelliğine sahip ilk Samsung telefon olması bekleniyor.

IP68 toza ve suya karşı dayanıklılık sertifikası alan telefonda bir de göz tanıma sensörü yer alıyor. Daha önce de belirttiğimiz gibi önümüzdeki ay düzenlenecek MWC 2018’de resmen tanıtılacak Galaxy S9, kısa süre sonra raflardaki yerini alacak.

Galaxy S9


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git