Ana sayfa Android Samsung Galaxy S5 Hakkında Bir Detay Daha!

Samsung Galaxy S5 Hakkında Bir Detay Daha!

Samsung’un, 2014 yılında kullanıcılarla buluşacak amiral gemisi Galaxy S5 hakkında yeni bir bilgi daha ortaya çıktı.

Apple iPhone 5S’in parmak izi tarayıcısı, teknoloji dünyasında büyük ses getirmiş ve Büyük Elma’nın en büyük rakibi Samsung, bundan daha da öteye gidecek bir teknoloji geliştirme arayışına girmişti. Koreli firmanın arayışları son bulmuş gibi görünüyor zira firmaya yakın Koreli kaynaklar, Galaxy S5’te “İris tarayıcısı” olacağı söylentileri ayyuka çıktı. Samsung bu teknolojiyi başarıyla uyarlayabilirse, parmak izi tarayıcısından çok daha öteye geçebilir.

Samsung’un Galaxy S5’i ve üstün uygulamalarını 2014 yılında düzenlenecek Mobile World Congress’de (Dünya Mobil Cihazlar Kongresi) tanıtması bekleniyor. Galaxy S5’in ise en geç Mart ayında satışa sunulacağı savunuluyor.

 

Barış Terunhttp://www.donanimgunlugu.com
Psikoloji ve İngiliz Dili eğitimi alan ve bilişim sektöründe ciddi bir tecrübeye sahip olan Barış, zamanını teknolojiye, otomobillere ve Donanım Günlüğü'ne ayırıyor.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Samsung Galaxy Z Flip! Katlanabilir ekranlı bu telefona ihtiyaç var mı?

Samsung, geçtiğimiz günlerde düzenlediği özel bir etkinlik ile yeni Galaxy S20 ailesini görücüye çıkardı. Bu esnada sürpriz bir üye daha kendini gösterdi, ki bu...

Son Haberler