Ana sayfa Android Nokia Android Akıllı Telefondan Fotoğraflar!

Nokia Android Akıllı Telefondan Fotoğraflar!

Geçtiğimiz günlerde, Nokia’ya yakın kaynaklar firmanın Android telefon üretmeyeceğini iddia etmişti. Ne var ki, bu iddia asılsız görünüyor zira Android temelli Nokia cep telefonlarının fotoğrafları internete sızdı.

Elde edip, yayınladıkları “sızıntı” fotoğraflarla tanınan Evleaks, Android temelli Nokia akıllı telefonlara ait olduklarını iddia ettikleri görselleri yayınladı. Sızan telefonunun kod ismi Normandy ve Asha serisinin yerini alması bekleniyor.

Evleaks, Normandy kod adlı cihazın ne zaman piyasaya sürüleceğini açıklamaktan kaçındı. Ancak teknoloji dünyasında dolaşan dedikodular, Normandy’nin 2014 yılının ilk çeyreğinin sonunda satışa sürüleceğini işaret ediyor.

Barış Terunhttp://www.donanimgunlugu.com
Psikoloji ve İngiliz Dili eğitimi alan ve bilişim sektöründe ciddi bir tecrübeye sahip olan Barış, zamanını teknolojiye, otomobillere ve Donanım Günlüğü'ne ayırıyor.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

PlayStation 5 çıkış tarihi

PlayStation 5 çıkış tarihi ve fiyatı!

Yeni nesil konsollar geliyor. 18 Mart tarihinde detayları paylaşılacak olan PS5 hakkında bilinen her şeyi derledik. İşte PlayStation 5 çıkış tarihi! PlayStation 4 satışa sunulalı...

Son Haberler