Ana SayfaCep TelefonuSamsung Galaxy S4’ün Çıkış Tarihi Kesinleşti!

Samsung Galaxy S4’ün Çıkış Tarihi Kesinleşti!

Samsung’un önümüzdeki ay gerçekleştirilecek Dünya Mobil Kongresinde tanıtması beklenen yeni amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy S4’ün Nisan ayında kullanıcılarla buluşması bekleniyor.

4.99 inç genişliğinde Full HD ekrana sahip olması beklenen bu yeni akıllı telefonun işlemcisi konusundaki dedikodular devam ediyor. 8 çekirdekli Octa işlemciyle piyasaya sürüleceğini savunan bir grubun yanı sıra 4 çekirdekli işlemci olacağını savunan bir grup bu konuda ayrıma düşmüş durumdalar. samsung galaxy s4
Samsung geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen CES fuarında telefon satıcılarıyla yaptığı özel toplantıda Samsung Galaxy S4 akıllı telefonundan bahsetti. Bu yeni telefonun Nisan ayında satışa sunulacağı ise bu toplantıda gösterilen bilgi notlarında yer alıyor. Bu notların ortaya çıkmasıyla Galaxy S4’ün de çıkıl tarihi kesinleşmiş oldu.

13 mgeapiksel kameraya ve 2600 mAh bataryaya sahip olması beklenen yeni akıllı telefonun 9 Nisan tarihiyle operatörler tarafından satışa sunulması bekleniyor. Samsung’un tanıtım tarihi de kesinleşmiş olsa da bu tarihte yaşanacak her hangi bir sorunda firma Mart ayında yapacağı bir etkinlikle akıllı telefonunu gün yüzüne çıkartacak. Dünya Mobil Kongresinde beklenen tanıtım belki de Mart ayına kayabilir. Bu tamamen Samsung’un şu sıralar gerçekleştirdiği testlere bağlı. Bu testlerden cihaz olumlu sonuçlarla çıkarsa Galaxy S4’ün kullanıcılarla buluşması daha da yakın bir tarihte olacak.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU