Ana SayfaAkıllı TelefonSamsung Galaxy S21 modelinde büyük değişim

Samsung Galaxy S21 modelinde büyük değişim

Akıllı telefon pazarının lider ismi Samsung Galaxy S21 modellerinde farklı bir tasarım çizgisiyle karşımıza çıkabilir. İşte detaylar.

Akıllı telefon pazarındaki lider isimlerden biri olan Samsung şimdiden yeni S serisi modelleri üzerine yoğunlaşmış durumda. Eğer büyük bir aksilik yaşanmazsa Güney Koreli teknoloji devinin yeni S serisi modellerini Ocak ayında tanıtması bekleniyor. Muhtemelen Samsung Ocak ayında gerçekleştireceği Unpacked etkinliğinde yeni S serisi modellerini tanıtacaktır. S21 modellerinin satışa sunulması da Şubat ayını bulacaktır. Elbette bazı ülkelerde bu tarih Mart ya da Nisan ayına da sarkabilir.

Samsung yeni gelecek olan S serisi modellerinde tasarım bazlı değişiklikler yapmayı da planlıyor. Özellikle de ekran / gövde oranında önemli bir artış olması bahse konu.

Samsung Galaxy S21

Samsung Galaxy S21 modeliyle çıtayı yukarı taşıyacak

Eğer sızdırılan raporlar doğruysa Samsung yeni S modelinde ekran / gövde oranını yüzde 90’ların üzerine çıkarmayı hedefliyor. Elbette bu çok basit olmayacaktır. Bunun için Samsung’un da aynı Huawei’nin Mate modellerinde olduğu gibi kavisli ekranları aşağı kısıma kadar çekmesi gerekiyor. Bu da telefonun görünümüne olumlu yansımalar yapacaktır.

Zaten Edge yani kavisli ekran teknolojisini kullanan ilk firma Samsung’du. Fakat Güney Koreli teknoloji devi hiç bir zaman Huawei kadar ileri gidemedi. Görülen o ki 2021’de çıkacak olan S modelleri bu açıdan devrim niteliğinde olabilir. Yine de bekleyip göreceğiz.

Samsung akıllı telefon pazarında büyük başarı elde etti

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting