Ana Sayfa Akıllı Telefon Samsung Galaxy S21 güncellemeleri bakın nasıl alınacak!

Samsung Galaxy S21 güncellemeleri bakın nasıl alınacak!

Samsung Galaxy S21 güncellemeleri ile ilgili ortaya çıkan detaylara bakıldığında, herkesi şaşırtan ayrıntılar olduğu görülüyor. Hadi gelin bu konuya biraz daha yakından bakalım.

14 Ocak 2021 tarihinde piyasaya sunulan ve büyük bir beğeni kazanmayı başaran Samsung Galaxy S21, güncellemeleri ile de gözleri üstüne çekecek gibi görünüyor. Akıllı telefon piyasasında rekabetin inanılmaz boyutlara vardığı şu son zamanlarda Samsung, hoş karşılanmayacak kararlar veriyor.

Bu seferki problem yazılım güncellemelerinden kaynaklı. Hatırlayacağınız üzere Google tarafından geliştirilen Android işletim sistemi ile ilgili yazılım güncelleme yenilemesi yapılmıştı. Buna göre kesintisiz güncelleme alma gibi bir imkan ortaya çıktı.

Kesintisiz güncelleme Samsung tarafından benimsenmiyor

Samsung tarafından verilen güncellemeler sektörün en hızlısı olarak görülüyor. Ancak alınan bazı kararlar kullanıcıları pek memnun etmeyecek gibi görünüyor. Buna göre Samsung tarafından verilecek olan güncelleme kesintisiz olmayacak.

Samsung Galaxy S21 güncellemeleri
Android güncellemeleri alındığında normal şartlarda bir kesinti oluşur. 2018 yılında Android tarafından geliştirilen bir sistem ile birlikte bu engellenmişti. Yani hem güncelleme alıp hem de akıllı telefonu kullanmak mümkündü. Ancak Samsung ısrarla bu özelliği kullanmak istemiyor.

Herhangi bir Android güncellemesi almak için en az 15 dakika beklemek gerekiyor. Bu durum birçok kullanıcı için can sıkıcı olarak tanımlanıyor. Hatta sırf bu yüzden Samsung’a birçok şikayet gönderen kullanıcılar bile mevcut.

Galaxy S21 Ultra 16.500 TL’ye çok satabilir mi?

Samsung yetkilileri ne yazık ki konuyla ilgili bir açıklama yapmıyor. Fakat Galaxy S21 modelinde de güncelleme yapmak için bir süre beklemeniz gerekeceğini bilmelisiniz. Sizce Samsun neden böyle bir değişikliğe izin vermiyor? Tahminlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting