Ana sayfa Akıllı Telefon Samsung Galaxy Note 9 alev aldı!

Samsung Galaxy Note 9 alev aldı!

Note 7 skandalından sonra aynı serinin yeni modeli Samsung Galaxy Note 9 modelinin de alev aldığı bir olay ile karşı karşıyayız. Galaxy Note 9 neden alev aldı? İşte detaylar.

2016 ve 2017 yıllarına alev alma olayları ile damgasını vuran Samsung Galaxy Note 7 modelinden sonra kullanıcılarda ciddi bir farkındalık oluştu. Şimdi basına yansıyan bir haberde ise benzer bir olay söz konusu. Ancak bu sefer olayın başrolünde Samsung’un en güncel cihazlarından biri olan Galaxy Note 9 var. Galaxy Note 9 kronik bir sorun ile mi karşı karşıya? İşte o olayın detayları sizlerle.

Samsung Galaxy Note 9 alev aldı!

New York Post’un haberine göre emlakçılık yapan Diane Chung isimli kadın, geçtiğimiz sabah Note 9 modelinin alev almasıyla şok oldu. İlk önce telefonunun biraz ısınmaya başladığı fark eden kadın, telefonu çantasına koydu. Sonrasında ise bir hava kaçırma sesi ve çatlama sesleri duydu. Telefondan dumanlar çıktığı gören şanssız kadın telefonu eline almayı denedi. Ancak iddiasına göre cihaz öyle ısınmıştı ki kadının parmakları yandı ve yaralandı.

Samsung Galaxy Note 9

Telefonunun ısısının çok fazla yükseldiği ve çantanın içindeki diğer kişisel eşyaların da bu ısı sebebiyle zarar gördüğü iddialar arasında. Geçtiğimiz günlerde bir başka kullanıcı tarafından da cihazın çok ısındığı dile getirilmişti. Ancak şimdiye kadar basına yansıyan tek yangın iddiası bu.

iOS 12 özellikleri burada! iOS 12 indir!

Samsung ise kendinden oldukça emin çünkü Note 7’den sonra pil testleri konusunda iki aşamalı ve zorlu bir güvenlik kontrolü yapıldığı söyleniyor.

Galaxy Note 9 modelinin alev almasıyla ilgili detaylar şimdilik bu kadar. Samsung yine mi bir skandalla karşı karşıya bekleyip görmemiz gerekiyor. Olaya ilişkin henüz bir fotoğraf paylaşılmadığını da belirtelim.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

ESET NOD32 Antivirus yazılımı ile tehlikelere karşı korunun!

ESET, NOD32 Antivirus yazılımıyla sizi güncel tehlikelere karşı korumayı vadediyor. Ürünün kutusunun içinden çıkan kod ile yazılımı rahatlıkla kurabiliyor ve ardından güncelleyebiliyorsunuz. Sonrasında, tehlikelerle...

Son Haberler