Samsung Galaxy Note 8 ’in Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı!


Samsung’un önümüzdeki ayın sonlarına doğru gerçekleştirilecek Dünya Mobil Kongresinde tanıtmasını beklediğimiz yeni ürünü Galaxy Note 8 hakkında detaylar gelmeye devam ediyor.

Daha önce teknik detayları ve birkaç görseli basına sızan yeni Galaxy Note 8 Tablet PC’nin yeni görselleri yayınlandı. Samsung’un Galaxy Note cihazlar üzerinde yer verdiği Stylus kalem ile çekilen görseliyle dikkat çeken ürünün S PEN uygulamalarıyla fark yaratması bekleniyor. galaxy note 8
Samsung Galaxy Note 8 Tablet PC’nin 8 inç ekranının 1280 x 800 piksel çözünürlüğe sahip olması bekleniyor. 2 GB belleğe sahip olacak ürünün depolama alanı ise 16 GB olacak. 1.6 GHz frekans hızına sahip 4 çekirdekli işlemciye sahip olacak yeni Tablet PC 5 ve 1.3 megapiksel olmak üzere iki kameraya sahip olacak. Android Jelly Bean işletim sistemiyle birlikte gelecek olan bu yeni Tablet PC’nin fiyatının ise 250 ila 300 dolar arası olması bekleniyor. Şubat ayı sonunda tanıtılacak ürünün art ayı ortalarında satışa sunulması bekleniyor.

samsung galaxy note 8


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin