Samsung Galaxy F54 5G çıkış tarihi belli oldu

Samsung Galaxy S23 FE

Güney Koreli teknoloji devi Samsung tarafından geliştirilen ve bugüne kadar tanıtımı iki defa ertelenen Galaxy F54 5G modelinin çıkış tarihi belli oldu.

Samsung Galaxy F54 5G çıkış tarihi belli oldu. Samsung’un yeni akıllı telefonu Galaxy F54 5G’nin piyasaya sürülme tarihi 6 Haziran olarak belirlenmiş. Bu cihaz için şu an ön siparişler alınmakta ve müşterilere potansiyel olarak 2.000 TL’ye kadar avantajlar sunulmakta. Lansmanın yaklaşmasıyla, duyumcu Paras Guglani, yeni telefonun fiyatlandırmasıyla ilgili önemli bilgiler verdi.

Samsung Galaxy S24 Ultra

Guglani’nin bir tweet’inde paylaştığına göre, Samsung Galaxy F54 5G’nin fiyatı 28.499 TL olacak. Bu fiyat seviyesi düşünüldüğünde, alıcıların 8 GB RAM ve 256 GB dahili depolama alanına sahip bir model alacakları tahmin ediliyor. Daha önceki duyumlar ışığında, F54 5G’nin özelliklerine bakalım.

Galaxy F54 5G, 6.7 inç boyutunda bir Super AMOLED Plus ekranın yanı sıra Full HD+ çözünürlük ve etkileyici bir 120Hz yenileme hızı sunması bekleniyor. Dayanıklılık için ekranın Corning Gorilla Glass 5 ile donatıldığı tahmin ediliyor, bu da çiziklere ve kazara düşmelere karşı koruma sağlıyor olabilir.

Galaxy S23 Ultra

Samsung Galaxy F54 5G çıkış tarihi belli oldu

Cihazın içerisinde, Galaxy F54 5G’nin 5G bağlantısını sağlayan Exynos 1380 yonga setinin bulunduğu tahmin ediliyor. Bu cihazı çalıştıran 6000mAh kapasiteli bir bataryası var ve bu, segmentindeki en büyük batarya olabilir. Telefonun 25W hızlı şarjı desteklemesi bekleniyor fakat Samsung’un kutu içerisinde bir şarj aleti olup olmayacağı hala belirsiz.

Samsung Galaxy S24 Ultra

Kamera becerileriyle ilgili olarak, Galaxy F54 5G’nin çok yönlü bir kamera kurulumu sunması bekleniyor. Optik görüntü stabilizasyonu (OIS) özellikli 108MP arka kamera, 8MP ultra geniş açılı kamera, 2MP derinlik sensörü ve bir LED flaşın bu cihazda yer alacağı tahmin ediliyor. Ön tarafta ise, kullanıcıların 32MP’lik bir özçekim kamerası beklemesi normal.

Bu telefonun yaklaşık olarak 199 gram ağırlığında olduğu ve 164.9 x 77.3 x 8.4mm boyutlarına sahip olduğu söyleniyor. Ayrıca en son Android 13 işletim sistemiyle birlikte çıkacağı ve Samsung’un One UI 5.1 arayüzüne dayanacağı düşünülüyor. Samsung Galaxy F54 5G çıkış tarihi belli oldu.

Amazon yeni bir davayla uğraşıyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir