Samsung Galaxy A51 için Android 11 yayınlandı!

Samsung Galaxy A51 için Android 11 yayınlandı!

2020 yılının en çok satan orta segment cihazı olan Samsung Galaxy A51, yeni bir arayüz ve Android 11 özelliklerine kavuşuyor. Güncelleme, diğer güncellemeler gibi kademeli olarak sunulmaya başlandı. 

Samsung’un orta seviyeye akıllı telefonu Galaxy A51 One UI 3.0 (Android 11) güncellemesi almaya başladı. A515FXXU4DUB1 yazılım sürümüyle gelen güncelleme aynı zamanda Şubat 2021 güvenlik yamasını da beraberinde getiriyor. Güncelleme, bir kerelik izin özelliği, bildirimler alanında özel bir konuşma bölümü ve sohbet balonları gibi özellikler getiriyor. Geliştirilmiş kullanıcı arayüzü tasarımı, daha iyi renk şeması ve simgeler, iyileştirilmiş stok uygulamaları, yeniden konumlandırılmış ses kontrolleri de geliyor. Bunlara ek olarak gelişmiş Karanlık Mod, daha iyi Dijital Sağlık ve Ebeveyn Kontrolü özellikleri ve daha fazla kilit ekranı widget’ı da eklendi. Tüm bu özellikler ve diğer One UI 3.0 özellikleri artık cihazda kullanılabilecek. Güncellemenin paket boyutu ise 1 GB’dan fazla. Güncellemeyi mutlaka wi-fi kullanarak indirmek en doğrusu olacaktır.

Samsung Galaxy A51 için Android 11 yayınlandı!

Samsung Galaxy A51 için Android 11 nereden yüklenir?

Yeni yazılım güncellemesini, Ayarlar »Yazılım güncelleme seçeneğine gidip İndir ve yükle seçeneğine dokunarak manuel olarak arayabilirsiniz. Alternatif olarak, tüm ürün yazılımını ürün yazılımı bölümümüzden indirebilir ve manuel olarak ayarlayabilirsiniz. Samsung, bir ay önce Galaxy A51 5G için One UI 3.0 beta güncellemesini yayınlamıştı. Şirket yakında Android 11 güncellemesini de Galaxy A51’e sunabilir.

Netflix Altın Küre adaylığında lider platform oldu! 42 adaylık!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir