Ana sayfa Genel Samsung' dan En Pahalı Televizyon

Samsung’ dan En Pahalı Televizyon

CES 2014 etkinliği yaklaştıkça firmalar birbiri ardına yeni ve çarpıcı ürünlerini sergilemeye hazırlanıyor. Bunların en başında ise son yıllarda teknolojinin her alanına damga vuran Samsung bulunuyor.

Henüz bu yılın başlarında 85 inç’ lik bouya sahip televizyonu tanıtan Samsung, bu kez yeni bir etkinliğe yeni bir televizyon ile hazırlanıyor. Ultra HD çözünürlüğe sahip ve tam 110 inç olarak duyurusu yapılan bu televizyon ile televizyon dünyasında yeni bir çağ yaratacak gibi gözüken Samsung, yeni televizyonunu bazı Avrupa ülkeleri, Güney Kore ve Çin’ de satışa sundu. 

Televizyonun teknik özellikleri hakkında heniz detaylı bir açıklama yok ancak daha önce 85 inç’ lik televizyonun özellikleri ile benzer olacağı biliniyor. Bu da bize yeni ürünün, çok yüksek kontrast oranı sağlayan Precision Black Pro teknolojisi,  Twin Tuner TV  özelliği, Smart Hub kullanıcı arayüzü gibi pek çok özelliği beraberinde getireceğinin de sinyallerini veriyor.

Televizyonun dikkat çekici en önemli özelliklerinden biri ise hiç kuşkusuz fiyatı. 150.000$’ dan, ülkemizde ise 318.000 TL’ den satılacak olan bu ürünün ise şimdiden 10 sipariş aldığını da belirtmekte fayda var.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

PlayStation 5 çıkış tarihi

PlayStation 5 çıkış tarihi ve fiyatı!

Yeni nesil konsollar geliyor. 18 Mart tarihinde detayları paylaşılacak olan PS5 hakkında bilinen her şeyi derledik. İşte PlayStation 5 çıkış tarihi! PlayStation 4 satışa sunulalı...

Son Haberler