Ana Sayfa Donanım Salise Ölçebilen İlk Otomatik Saat Zenith El Primero Striking

Salise Ölçebilen İlk Otomatik Saat Zenith El Primero Striking

Zenith ailesinden El Primero Striking serisi, el yapımı ve sıradışı mekanizmasıyla saf bir tasarıma hoş geldin diyor. Zenith’in genetik mirasını taşıyan Striking 1/10 serisi; dünyanın en doğru otomatik saati olma özelliği taşıyor.

Tartışmasız şıklığın, zarafetin ve lüksün en üst düzeyde bulunduğu Zenith El Primero Striking 1/10 teknik performans ve estetik güzelliğin ince bir birleşimini sunuyor. Sofistike şıklığın öncülerinden Zenith Striking 1/10 serisi dünyanın en doğru otomatik saati olma özelliği taşıyor. En hassas kronograflar saniyede 8 vuruş yaparken, El Primero Striking 1/10 saniyede 10 vuruş yapıyor.ZEN_Adv2_PLV_Striking.indd

El Emeği Göz Nuru Zenith El Primero Striking

 Zenith El Primero Striking 1/10, kronograf ibresi ile saniyenin onda birini okumayı kolaylaştırarak dünyanın ilk salise ölçebilen otomatik kronograf saati olma ünvanını taşıyor. İlk entegre kronograf olan El Primeroi sıradışı el yapımı mekanizmasıyla çok kısa süreleri ölçme yeteneğine sahip. 10 Atm su basıncına dayanıklı, 42 mm çelik kasası ve siyah timsah derisi kayışıyla mutlak ve sınırsız özgürlüğü yansıtıyor. En önemlisi saatte 36.000 titreşimlik bir frekansta atıyor. Bu saatler, El Primero tarihindeki yeni bir dönemi müjdeliyor, çünkü efsanevi saat makinesi 50 saat güç rezervine sahip.

Lüks yaşamın sırrı Zenith, her modeliyle fark yaratmaya devam ediyor. 36.000 alternans ile çalışan bu eşsiz makine, son teknoloji ve tasarımıyla kolunuzda taşıdığınız değerli bir sanat eserini andırıyor. Güvenilir, doğru ve sofistike El Primero makine, İsviçre saatlerinin en büyük başarıları arasında sayılıyor. İleri tasarımı, zamanı mekanik yolla en yüksek kesinlikte ölçüyor. Geleneksel saatler saniyede en fazla sekiz kez atarken, El Primero Striking 1/20 aynı sürede 10 kez atıyor.

El Primero Striking Satış Fiyatı: 13.875 CHF 

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting