Ana sayfa Dosya Konusu SAG 2020 kazananları belli oldu

SAG 2020 kazananları belli oldu

Oscar ödülleri öncesindeki en önemli etkinliklerden biri olan SAG geçtiğimiz gün gerçekleşti. İşte SAG 2020 kazananları ve konu hakkındaki tüm detaylar.

Oscar ödüllerine artık sayılı günler kaldı. Oscar 2020 öncesindeki en önemli etkinliklerden biri olarak gösterilen SAG 2020 (Oyuncular Birliği Ödülleri) geçtiğimiz gün gerçekleşti. Ödül töreninde pek çok ünlü isim birbiriyle yarıştı.

Bu ödül töreninin en önemli yanlarından birisi de yarışan isimlerin Oscar‘da yarışacak olan isimlerle neredeyse birebir aynı olması. Geçtiğimiz yıllarda da pek çok defa SAG ödülünü alan ismin Oscar’dan da ödülle döndüğünü görmüştük. Dolayısıyla bu açıdan bakıldığında SAG ödüllerinin Oscar 2020 için en büyük ipucu olduğunu dile getirebiliriz.

Switch Pro gerçekten gerekli mi? Detaylar için tıklayın

Peki SAG 2020 kazananları kimler oldu? Oscar 2020’nin en büyük favorilerinden biri olan Joaquin Phoenix, Joker filmindeki performansıyla SAG 2020’den de ödülle döndü. Şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri SAG 2020 kazananları listesi ile başbaşa bırakalım. (Diğer filmler için alt kısımdan sayfayı değiştiriniz.)

Oyuncular Birliği Ödülleri 2020 kazananları 

En İyi Ekip Performansı

Bombshell
The Irishman
Jojo Rabbit
Once Upon a Time in Hollywood
Parasite (*)

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Samsung Galaxy M30s ile özgürlük sizde!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, hem ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek hem de uygun fiyatıyla yüzünüzü güldürecek yeni bir akıllı telefonla, Galaxy M30s ile karşımızda. Şık tasarıma,...

Son Haberler