Ana SayfaOyunRocket League için yeni güncelleme geliyor

Rocket League için yeni güncelleme geliyor

Rocket League için yeni güncelleme geliyor. İşte detaylar.

Çok oyunculu oyunlar arasında kendine has bir yeri olan Rocket League, keyifle oynanmaya devam ediyor. Bizler, tatil döneminin son günlerini yaşadığımız bu dönemde, sonbahara yaklaşırken Rocket League için yeni güncelleme geliyor. Güncelleme de dönemin ismini taşıyor.

Oyunun sitesinden yapılan duyuruda, sonbahar güncellemesinin Playstation 4, Xbox One ve Microsoft Windows için 28 Eylül‘de geleceği belirtildi. Güncelleme oyuna 90′dan fazla ücretsiz içerik ekleyecek. Bunlardan en önemlisi “Farmstead” adlı yeni dönemsel saha. Diğer sahalar da sonbahar için makyajlanmış. Bunun yanısıra şeffaf kaleler, yeni oyuncu isim kutuları (banner), 6. rekabatçi sezon gibi ögeler ve etkinlikler, güncellemede yer alacak. Ayrıca oyun içi blog, Lan desteği gibi teknik konularda da yenilikler oyuncularla buluşacak.

Rocket League sohbahar güncellemesi için yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Facebook Messenger kullanıcı sayısı açıklandı

Oğuz Birkardeşler
Oğuz Birkardeşlerhttp://donanimgunlugu.com/
Oğuz, video editörlüğünün yanısıra teknoloji ve oyun haberleri de yazmaktadır. Hobileri arasında metal müzik dinlemek, oyun oynamak, fotoğraf ve video çekmek, aksiyon figürleri koleksiyonu yapmak vardır. En sevdiği oyun serileri; Resident Evil, Bioshock, Metal Gear Solid, Borderlands, Mass Effect, Battlefield, COD ve Far Cry.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting