Ana SayfaOyunResident Evil Revelations 1 ve 2 ve Switch'e ne zaman geliyor?

Resident Evil Revelations 1 ve 2 ve Switch’e ne zaman geliyor?

Geçtiğimiz ay, Switch’e gelecekleri duyurulmuştu, şimdi ise çıkış tarihleri belli oldu. Bakalım Resident Evil Revelations 1 ve 2 ve Switch’e ne zaman geliyor?

Resident Evil serisinin ara oyunları konumundaki Resident Evil Revelations 1 ve 2, serinin klasik korku öğeleri ile yeni oyun mekaniklerinin harmanlandığı ve genel olarak beğenilen oyunlar olarak öne çıkıyorlar. Öte yandan daha önce Nintendo’nun son konsolu Switch’e herhangi bir Resident Evil oyunu getirme planlarının olmadığını açıklayan Capcom, geçtiğimiz ay yeni bir açıklama yapmıştı. Firma Revelations 1 ve 2’nin Switch‘e geleceğini belirtmişti. Şimdi ise bu oyunların çıkış tarihi belli oldu. Bakalım Resident Evil Revelations 1 ve 2 ve Switch’e ne zaman geliyor?

Famitsu’daki habere göre Resident Evil Revelations 1 ve Resident Evil Revelations 2, 30 Kasım‘da Nintendo Switch için yayınlanacak. Japonya pazarı için geçerli olan bu tarih, diğer pazarlar için de geçerli olur mu? Şimdilik bilinmiyor. Ancak özellikle Japon oyunlarının kendi ülkesinde batı bölgelerine göre erken çıkması, diğer bölgelere bu oyunların gelmesinin gecikebileceği ihtimalini doğuruyor. Böyle bir gecikme olmaması durumunda ise diğer bölgelerde de 30 Kasım’da çıkışların gerçekleşeceği söyleniyor.

Bu iki yapım Ağustos sonlarına doğru Playstation 4 ve Xbox One‘a da gelmişti. Görünüşe göre Switch sahipleri sıranın kendilerine gelmesi için biraz daha bekleyecek. Ayrıca Capcom’un da bu oyunlar ile Switch’i deneyimleyeceği ve ilerideki oyunları için Switch planları yaparken bu sonuçları baz alacağı konuşuluyor.

Oğuz Birkardeşler
Oğuz Birkardeşlerhttp://donanimgunlugu.com/
Oğuz, video editörlüğünün yanısıra teknoloji ve oyun haberleri de yazmaktadır. Hobileri arasında metal müzik dinlemek, oyun oynamak, fotoğraf ve video çekmek, aksiyon figürleri koleksiyonu yapmak vardır. En sevdiği oyun serileri; Resident Evil, Bioshock, Metal Gear Solid, Borderlands, Mass Effect, Battlefield, COD ve Far Cry.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting