Ana sayfa Genel Renkli Yaşam Paketleri ’ne üye olan kazanıyor

Renkli Yaşam Paketleri ’ne üye olan kazanıyor

Türk Telekom, Renkli Yaşam Paketleri ne üye olan abonelerine Hyundai i10, iPhone 7, Türk Telekom Honor 7 ve Apple Watch kazanma fırsatı sunuyor.

Türkiye’nin lider iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom, mobil abonelerine sinema; spor, finans, magazin, kadın, yaşam ve hava durumu gibi konularda özel içerikler sunduğu Renkli Yaşam Paketleri ’ne abone olan müşterilerine hediye kazanma fırsatı sunuyor.

Karikatür Paketi, Sinema Servisi, Basketbol Servisi; Kamu Haber Servisi, Finans Servisi, Magazin Servisi, KPSS İş İlanları Paketi, Anadolu Ajansı; Hava Durumu Paketi, Kadınca Yaşam Paketi, İddialı Haber Paketi; Düğün Paketi, Teknoloji Paketi ve Anadolu Ajansı Haber Paketi’nden oluşan Türk Telekom’un Renkli Yaşam Paketlerinden birine abone olan Türk Telekom aboneleri birer adet Hyundai i10; iPhone 7 ve Türk Telekom Honor 7’nin yanı sıra üç adet Apple Watch kazanma şansı yakalayacaklar.

Hediye kazananlar Eylül ayında açıklanacak

Türk Telekom’un tüm faturalı ve faturasız mevcut ve yeni tüm mobil hat abonelerinin katılabileceği kampanya 31 Ağustos 2017 tarihine kadar devam edecek. Kampanyaya katılmak için abonelerin PAKET yazıp, 9090’a mesaj göndermeleri yeterli. Renkli Yaşam Paketlerinden birine ya da birkaçına üye olan kullanıcılar kampanyaya otomatik olarak katılma hakkı kazanıyor.

Türk Telekom Renkli Yaşam Paketlerinin her bir aboneliği aylık 8,00 TL olup; kazananlar 13 Eylül 20017’de noter huzurunda yapılacak çekilişle belirlenecek.

Panasonic Toughbook CF-XZ6: İş dünyasına yön veriyor

Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En çok şarj tüketen uygulamalar 2020

Akıllı telefonların bitmek tükenmek bilmeyen en büyük sorunu; çabuk tükenen şarjı. Peki en çok şarj tüketen uygulamalar hangileri? Cevabı makalemizde. Akıllı telefonlar son 10 yıllık...

Son Haberler