Renault fiyatlarda gaza yükleniyor! Captur cep yakacak

renault captur 5

Renault’un B segment SUV modelinin fiyatı gittikçe artmaya devam ediyor. Hatta son artışlardan sonra Captur fiyatları yok artık dedirtti.

Renault fiyatlarda gaza yükleniyor! Captur cep yakacak! Sanki Range Rover! Renault’un baştan aşağı yenilediği B segment SUV modeli Captur sonunda Türkiye yollarına çıktı. Captur’un yenilenen kasası genel olarak beğeni topladı.

Son dönemde SUV segmentindeki otomobillerin popülerleştiği su götürmez bir gerçek. Peki sizin bu segmentteki favori modeliniz hangisi? Dürüst olmak gerekirse Captur, uygun fiyatı ve şık görünümüyle B segmentindeki SUV modellere sağlam bir rakip olacak.

Hatırlanacağı üzere kısa süre önce tanıtılan Dacia Sandero da B segmentinde hayli iddialı bir fiyat etiketine sahipti. Eğer Sandero’dan biraz daha fazlasını istiyorsanız Captur tam da aradığını otomobil olabilir.

Renault fiyatlarda gaza yükleniyor! Captur cep yakacak

Sıfır Renault Captur fiyatları 389.000 TL seviyelerinden başlıyor. İstediğiniz motor seçeneği ve donanıma göre 436.000 TL’ye kadar çıkıyor. Elbette burada asıl unsur bir otomobilden ne beklediğiniz.

Bu arada dizel otomobil meraklıları için belirtelim. Captur’un dizel versiyonu da bulunuyor. Malum son dönemde dizel araç bulmak hayli zorlaştı.

Elbette fiyatlarının bu kadar artmasında doların da etkisi çok fazla. Elbette ülkemizde bir kere çıkan fiyatın düşmesi de hayli zor. Dolayısıyla fiyatlar düşecek diye beklemek ne derece mantıklı tartışmaya açık bir konu.

renault captur

Touch 1.3 TCe EDC 140 bg
Fiyatı: 389.000 ₺


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir