Ana SayfaGenelRenault Clio Eylül fiyatları yüz güldürüyor

Renault Clio Eylül fiyatları yüz güldürüyor

Otomobil sektöründeki güçlü isimlerden biri olan Renault, ÖTV indirimi sonrasında Clio fiyatlarını iyice aşağı çekti. İşte detaylar.

Renault Clio Eylül fiyatları yüz güldürüyor. Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde ÖTV tarafında bazı değişiklikler yapılmıştı. Yeni ÖTV matrahları sonrasında pek çok otomobilin baz versiyonunda önemli indirimler gerçekleşti. Bu indirimlerden en çok nasiplenen otomobil ise şüphesiz Clio oldu.

Hali hazırda Türkiye’de en çok satan binek araçlardan biri olan Clio’nun fiyatları, yeni ÖTV matrahlarından sonra önemli derecede düştü. Hali hazırda en uygun Clio’nun fiyatı 169.900 TL’ye kadar düşmüş durumda. Fakat bayi özelinde bu fiyatın bir tık daha düşeceğini ön görebiliriz.

Renault Clio Eylül fiyatları yüz güldürüyor

Tabi ki söz konusu Clio olduğunda en dolu modelde dahi pek çok ekstra alabileceğinizi unutmamanız gerekiyor. Keza Icon paketi aldığınızda dahi full donanıma ulaşabilmek için yaklaşık 30 bin TL’lik harcama yapmanız gerekiyor. Tabi ki bunlar liste fiyatları. Yine daz önce dediğimiz gibi bayi fiyatları bir tık daha değişken olabilir.

Joy 1.0 Sce 65 bg 169.900 ₺

renault clio 2

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting