Redmi Smart Band 2 seri üretimine geçildi

redd

Redmi’nin ilk fitness akıllı bilekliği olan Redmi Smart Band hatırlanacağı üzere 2020’de Çin’de piyasa çıkmış, küresel pazarda ise Mi Smart Band 4C olarak çıkmıştı. Şimdi bu cihazın yeni sürümü Redmi Smart Band 2 piyasaya sürülecek.

Redmi Smart Band 2 kısa içinde tanıtılması beklenirken cihazın seri üretiminin yanı sıra şarj istasyonunun çeşitli Asya ve Avrupa bölgelerinde başlandığı söyleniyor. Akıllı bilekliğin 2023’ün başlarında piyasaya sürülebileceğini söylüyor. Akıllı bantla ilgili teknik özellikler ve diğer ayrıntılar henüz bilinmiyor.

Redmi Smart Band 2

Cihazın olası teknik özelliklerine gelecek olursak Redmi Smart Band, 128 x 200 piksel çözünürlük sunan ve dokunmatik girişi destekleyen 1,08 inç 16 bit renkli TFT LCD panel ile gelmesi bekleniyor.

Cihaz, kalp atış hızlarını gün boyunca gerçek zamanlı olarak ölçer ve anormallikler meydana gelirse kullanıcıları uyarır. Açık havada koşu, bisiklete binme, koşu bandı, hızlı yürüyüş ve serbest stil egzersizlerini izlemek için 5 profesyonel spor moduna sahiptir. 50’den fazla ekran özelleştirme seçeneği ve doğrudan USB şarjı ile birlikte gelir. Giyilebilir cihaz, 14 güne kadar dayandığı iddia edilen 130 mAh’lik bir bataryaya sahiptir. Redmi Smart Band, 22 $ fiyat etiketi ile geliyor.

Oppo Pad yakında piyasaya sürecek


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir