Ana SayfaGenelReddit GIF formatında yorumlar hakkında yeniliğini duyurdu

Reddit GIF formatında yorumlar hakkında yeniliğini duyurdu

Daha fazla Reddit kullanıcısı, bugünden itibaren doğrudan yorumlara GIF ekleme seçeneğine sahip olacak. Şimdiye kadar, özellik yalnızca Powerups aboneleri için mevcuttu. İşte detaylar.

Ancak Reddit, Güçlendirmeleri sona erdirirken, önceden ödeme duvarlı özelliklerden bazılarını herkesin kullanımına sunuyor. Yorumlardaki satır içi GIF’ler bunlardan biridir. Bu özellik, yorum yapmak istediğiniz bir alt dizin üzerinde etkinleştirilmişse, Giphy’den derlenmiş bir kitaplıktan bir GIF seçebileceksiniz. İş için güvenli alt dizinlerin moderatörleri ve karantinaya alınmayanlar, topluluklarının üyelerinin yorumlarda GIF kullanmasını isterlerse bunu seçebilecekler. GIF yorumları yeni alt dizinlerde otomatik olarak kullanılabilir olacak, ancak modlar bunları topluluk ayarlarından kapatabilir. Redditörler, yorumlarına bir GIF’in yanı sıra metin de ekleyebilirler.

Reddit GIF formatında yorumlar hakkında yeniliğini duyurdu

Güçlendirme kullanmayanlar için, bir yoruma GIF eklemenin tek yolu, üçüncü taraf bir sitedeki bir GIF’e bağlantı vermekti. Artık kullanıcılar GIF’lerin doğrudan ileti dizilerinde görünmesini sağlayabilir ve bu da konuşmaları biraz daha canlı hale getirebilir. Ancak bir dezavantajı var. Büyük GIF’lerle dolu bir dizide gezinmek, veri ödeneğinizi oldukça hızlı bir şekilde tüketebilir. Sosyal medya platformları arasında ciddi bir rekabet söz konusu. Reddit de en çok kullanılan platformlar arasında karşımıza çıkıyor. Bu kapsamda güncelleme üzerine güncelleme sunan platform şimdi GIF paylaşımları hakkında yeniliğini duyurdu. Devrimsel bir özellik olmasa da bir çok açıdan kullanıcıları memnun edebilir.

Galaxy Watch 5 Serisi’nin destek sayfası şirket web sitesinde yayında

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting